Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Mandalorian 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı! (Türkçe)

Mandalorian 3. sezon fragmanı, eski ödül avcısı Mandalore'a gidip İmparatorluk ile yüzleşirken Din Djarin'in hikayesinde büyük değişiklikler olacağını gösterdi.

Daha fazla Din Djarin (Pedro Pascal) ve Grogu’nun yer aldığı yepyeni The Mandalorian 3. sezon fragmanı resmi olarak yayınlandı. The Mandalorian’ın yeni sezonları arasındaki iki yılı aşkın bekleyiş nihayet Mart ayında sona erecek. İlk Star Wars Disney Plus dizisinin şovunun merakla beklenen üçüncü sezonu, hikayenin kapsamını bir hayli genişletecek.

Din ve Grogu, The Book of Boba Fett’te yeniden bir araya geldikten sonra, Din’in Darksaber iddiası, Mandalore’a eşleşmeyi getirecek ve yeni tehditler ve tanıdık müttefikler hikayede önemli roller oynadığı için Bo-Katan’a (Katee Sackhoff) daha büyük bir rol verecek. Bugün Disney, merakla beklenen yeni sezonunun fragmanını nihayet yayınladı.

Mandalorian 3. Sezon Konusu

Mandalorian 3. Sezon Fragmani

Fragman, Lucasfilm’in yeni sezon için ilk görüntüleri yayınlamasından yaklaşık dört ay sonra geldi. Ayrıca izleyicilerin Din Djarin ve Grogu’nun The Book of Boba Fett’te yeniden bir araya geldiğini görmelerinden neredeyse bir yıl geçti. Bugün ise 3. Sezon fragmanı, dizi 1 Mart’ta Disney Plus’ta yayınlandığında sevilen çifti nelerin beklediğine dair pek çok yeni ipucu gösterdi.

Resmi The Mandalorian 3. sezon fragmanında Star Wars hayranları için pek çok büyük açıklama ve sürpriz mevcut. Görüntüler, Güç’ün bir düşmanı birkaç adım geri ittiği gösterilirken, Grogu’nun artan güçlerinin ufak bir tanıtımı ile sona eriyor. Bu, Grogu’nun Güç ile olan güçlerinin en son etkileyici gösterimi ancak bu örnek, Luke Skywalker ile biraz eğitim geçirdikten sonra geldiği için daha dikkate değer diyebiliriz.

Görünüşe göre Grogu, Luke’un öğretisi altında çok fazla zaman geçirmemiş olmasına rağmen, güçlerini bazı dikkate değer şekillerde artırdı. Mandalorian 3. sezon fragmanı bu anı önemle vurguladı ki bu, gelecek daha büyük gösterilerin bir işareti olabilir.

Mandalorian 3. Sezon Türkçe Fragmanı

Mandalorian 3. Sezon Fragmani Yayinlandi Turkce 1

Başka bir önemli an ise Order 66’ya geri dönüş sekansı diyebiliriz. Coruscant’taki Jedi Tapınağı’nda savaşa hazır birkaç Jedi gösteriliyor. Önlerindeki kapı, onu kesmeye çalışan bir ışın kılıcının yanmasıyla hatasız bir şekilde işaretlenmiş.

Üçüncü sezon fragmanındaki diğer bazı önemli anlar arasında Batuu’ya (Galaxy’s Edge’in bulunduğu gezegen) olası bir gezi ve Jedi Coruscant’ın dönüşü sonrası bir çekim yer alıyor. Ayrıca Star Wars: The Rise of Skywalker’dan Babu Frik’i de içerebilir. Şaşırtıcı bir şekilde, fragman Bo-Katan’ı neredeyse tamamen gizliyor ve tek bir Moff Gideon (Giancarlo Esposito) çekimi içermiyordu.

The Mandalorian 3. Sezon, 1 Mart’ta Disney Plus’ta yayınlanacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.