Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Man of Steel 2 Geliyor: Henry Cavill Yeniden Superman!

Sızıntılara göre Warner Bros., Man of Steel için 2. film projesine başladı. Filmde ise Superman'i Henry Cavill canlandıracak.

Warner Bros, Man of Steel 2 için umut verici bir güncelleme yaptı. İlk film 2013’te gösterime girdi ve o zamandan beri DC Genişletilmiş Evrendeki ilk film olarak kabul ediliyor. Film, dünya çapında 668 milyon dolar hasılat elde ederek tarihteki en yüksek hasılat yapan Süpermen filmi oldu. Man of Steel eleştirmenlerce beğenilmese de, çoğu hayran tarafından sevildi.

Başlangıçta, Man of Steel için Süpermen odaklı film üçlemesi yapılması planlanmıştı. Ancak Marvel Sinematik Evreni’nin Avengers gibi karakter geçişli filmlerdeki başarısı, DC’yi takip etmesi için ilham verdi. Cavill’in Süpermen’i birkaç DCEU filminde görünse de, Man of Steel’in devamı için herhangi bir fikir belirtilmemişti. The Hollywood Reporter‘ın bir raporunda, Warner Bros.’un Man of Steel 2 projesi için çalışmalara başladığı bildirildi.

Man of Steel 2 Yönetmeni James Gunn Olabilir

Man of Steel 2

Yönetmen James Gunn ayrıca, gizemli bir film yapmak için Warner Bros. ile görüşüyor. DC’nin bir sonraki filmi Black Adam’ın yıldızı Dwayne Johnson, Cavill’in DCEU’ya geri döndüğünü görmeyi istediğini dile getirdi. Johnson, Black Adam vs Superman filmi için çok hevesliydi ve Cavill’in Superman’inin Black Adam‘da küçük bir rol oynayacağını söyledi.

Bazı DCEU hayranları arasında potansiyel bir Black Adam-Superman dövüşü heyecanı olsa da, birçok oyuncu bunun hayranlar tarafından kötü karşılanan Batman v Superman: Dawn of Justice filminin tekrarı olabileceğinden endişe ediyor. Ancaık Superman hayranları Man of Steel 2’nin yavaş yavaş geliştirilmeye başlamasına sevinebilir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.