Magic: The Gathering Arena

MMOACTION
Takip Et
8.6

Çok iyi

9.3

Kullanıcı

Magic: The Gathering Arena Açık Betası Başlıyor

MTG: Arena kapalı betadan çıkıyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

MTG Arena olarak da bilinen yeni kart oyunu Magic: The Gathering Arena’nın resmi açık betası 27 Eylül 2018 tarihinde kapılarını oyunculara açıyor. Bu tarihten itibaren bütün Magic: The Gathering tutkunları oyuna girip deneyebilecekler.

blank

Birçok oyunun kapalı beta aşamasında olduğu gibi, Magic: The Gathering Arena’nın kapalı betasındaki oyuncu ilerlemeleri de silinecek yani wipe uygulanacak. Açık betada ise herkes sıfırdan başlayacak fakat ilerleyişlerini tam sürüme taşıyabilecekler.

Hearthstone ve Shadowverse gibi oyunlardakine benzer şekilde Magic: The Gathering Arena da free to play, yani oynaması ücretsiz bir yapım olacak ve oyuncular günlük görevleri tamamlayarak kart paketleri kazanabilecekler.

Buna rağmen diğer CCG yapımlarının aksine Magic: The Gathering Arena’da kartları parçalama ve yeni kartlar craft etme gibi özellikler bulunmayacak. Dolayısıyla diğer oyunlara göre MTG: Arena biraz daha zor olacak. Kaldı ki, Magic: The Gathering Arena oyunları şimdiye kadar hep daha zordu.

Kapalı beta aşamasına katılan oyuncular Magic: The Gathering Arena’nın açılışında 3 özel Planeswalker kartına sahip olacak. Açık betanın başlangıcını kutlamak amacıyla özel bir Singleton etkinliği de düzenlenecek ve giriş ücreti olmayacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol