Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Mafia Oyunları Steam’de İndirime Girdi

Mafia serisinin 20. yılına özel olarak serinin tüm oyunları yüzde 67'ye varan oranda indirime girdi.

Mafia oyunları Steam’de dev indirime girdi. Ayrıca efsanevi serinin 20. yılına özel olarak, serinin ilk oyunu ücretsiz oldu. Ücretsiz dağıtılan ilk oyunun Türkçe yamasını nasıl yapabileceğinizi de bu içeriğimizde anlattık. Bu oyunu bir kenara bırakırsak, tüm seride dev bir indirim mevcut.

İçerisinde Mafia: Definitive Edition, Mafia 2: Definitive Edition ve Mafia 3: Definitive Edition bulunan Mafia Trilogy paketi yüzde 60 indirim ile 374 TL’den 149 TL’ye düştü. İlk oyunun yeniden yapımı ve diğer iki oyunun ise elden geçirilmiş sürümlerinin tüm ek paketleri ile birlikte satışa sunulduğu bu paketi satın alarak tüm seriyi deneyimleyebilirsiniz.

Mafia Oyunları İndirimini Kaçırmayın

Mafia Oyunları Steam'de İndirime Girdi

İndirimin bu hafta boyunca 8 Eylül TSİ 20.00’a kadar sürecek olduğunu da hatırlatalım. Eğer bir veya iki oyuna sahipseniz ve oyunları ayrı ayrı satın almak istiyorsanız da indirimler mevcut. Mafia oyunlarının Steam’deki indirimli fiyatları ise şöyle:

  • Mafia Definitive Edition: 259 TL – 90 TL
  • Mafia 2 Definitive Edition: 199 TL – 65 TL
  • Mafia 3 Definitive Edition: 199 TL – 65 TL

Mafia: Definitive Edition, Illusion Softworks’ün 2002’den kalma kült aksiyon macera oyununun yeniden yapımı olarak piyasaya sürüldü ve üçüncü oyunu geliştiren Hangar 13 ekibi projeden sorumluydu. Oyun, ayrı bir yapım ve serinin sonraki iki bölümünün yeniden düzenlenmiş sürümlerini de içeren Mafia Trilogy setinin bir parçası olarak yayınlandı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.