Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Mafia III’ün Ücretsiz Demosu Yayınlandı

Mafia III'ün açılış bölümü ücretsiz olarak oynanabilecek.

2k Games ve Hangar 13, Mafia III’ün 1968 yılında  New Bordeaux’da geçen heyecan dolu açılış bölümünü, Playstation 4, Xbox One ve Windows PC üzerinden ücretsiz olarak oynayabileceğinizi duyurdu. İlk bölümün tamamını oynayabileceksiniz ve Mafia III’ün ödüllü hikayesinin köklerinde yer alan banka soygununu yaşayabileceksiniz.

mafia 3 demo

Eğer oyunu beğenirseniz, kaldığınız yerden devam edebilmek için satın almanız gerekecek. Oyunu satın aldığınızda seviye kaybı yaşamayacaksınız.

Lincoln Clay’in İtalyan mafyasından intikam almasını konu edinen oyuna, ilk paralı DLC olan Faster! Baby de bugün eklendi. İntikam hikayesi ile dallanan yeni hikayeler ve oyuncular tarafından keşfedilebilecek yeni mekanlar oyuna ekleniyor.

Faster! Baby, Mafia III’ün kombine paketi kapsamında indirimli olarak satın alabileceğiniz üç DLC’den ilki olarak piyasaya çıktı. Dilerseniz DLC’lerin tümünü ayrı ayrı olarak satın alabilirsiniz. Yaz aylarında yayınlanacak iki yeni DLC’nin ismi de Stones Unturned ve Sign of the Times olacak.

Eklenecek DLC’ler Mafia III’ün hikayesine paralel olarak gerçekleşen yan olayları konu edinecek. Aynı zamand aoyuna yeni karakterler, içerikler ve yeni oynanış özellikleri de eklenecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.