Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Mafia III’ ten Vito Scaletta İçin Video Geldi

Ailen, yanında doğdukların değil; uğruna canını verdiklerindir...

Hepimizin hayatımızın bir köşesinde göz ucuyla da olsa oynadığımız serilerden biridir Mafia serisi. Açıkçası benim bilgisayarımda Mafia 2 halen yüklü, arada açıp oynuyorum. Çünkü bir oyunda hikayeye çok önem veriyorum ve son zamanlar çıkan oyunların en büyük sorunlarından bir tanesinin hikaye olduğunu düşünüyorum. Yeni oyunlarda güzel hikayeler çıkmıyor mu, tabiki de çıkıyor. Ama hiçbiri bir Mafia hikayesi yapmıyor. Son zamanlarda, The Last of Us ve benzeri oyunların hikayeleri çok başarılı ama Mafia' nın yer her zaman farklı olacak bize.

 

mafia vito

 

Mafia II' de kontrol ettiğimiz ve beraber yüzlerce maceraya atladığımız karakterimiz Vito Scaletta' nın Mafia III' te olacağını duyunca, açıkça söylemem gerekiyor ki çok sevinmiştim. Bugün Vito' ya ait bir video yayınlandı. Mafia III' ten öncesini anlatan u videoda, Vito' nun Mafia II' den sonra ve Mafia III' den önceki aralıkta neler yaptığını, başına neler geldiğini gözler önüne seriyor. Video hakkında çok fazla bilgi vermek istemiyoruz elbet ki ama şöyle diyelim, Mafia III için çıkan en iyi videolardan birisi olabilir. Zaten içeriğinde Vito olması bile bize yetiyor.

 

mafia vito2

 

 Vito' ya ait bildiğimiz bilgiler, kendi şehri olan Empire Bay' dan Mafyalar tarafından sürüldüğü ve dost sandığı kişilerin onu sırtından bıçakladığını biliyoruz. Bundan sonra yeni bir aileye giriyor ve bu ailede ki maceralarını görüyoruz. Eminim ki, Mafia III' te belki de ana karakterden bile daha fazla merak edilen Vito' nun hikayesinden bahsedilecektir. Ayrıca ben oyunun bir bölümünde dahi olsa, Vito ile oynama imkanım olsun istiyorum açıkçası. Umarım 2K bunu düşünür ve bir bölüm bile olsa, bize Vito ile oynama imkanı sunarak Mafia II' yi hatırlamamıza olanak sağlar. Mafia III, 7 Ekim 2016' da oyuncularla buluşacak. Aşağıdan Vito' nun videosunu izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

 

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

1 Yorum

  1. Gameoveras

    Hadi hayırlısı çok güzel bir oyun bende oynuyorum 3 bekliyorum 😀

    0
    0
    Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.