Mafia: Definitive Edition Yayınlandı

Mafia: Definitive Edition, Steam, Epic Games Store üzerinden PC ve Xbox One için yayınlandı. Oyun 259 TL'ye satın alınabilir.

Hangar 13 tarafından geliştirilen ve 2K Games tarafından yayınlanan Mafia: Defitinive Edition, PC için Steam ve Epic Games Store üzerinden ve Xbox One için yayınlandı. İlk kez 2002 yılında piyasaya sürülen Mafia, hikayesi, oynanışı ve mekanikleri ile oyuncuların büyük beğenisini kazanmış ve geçtiğimiz aylarda ise oyunun Definitive Edition adı altında, yeni grafikler, yeni oynanış mekanikleri ve ilk oyunun aksine daha canlı bir Lost Heaven şehrinin olacağının açıklanması üzerine Mafia serisinin hayranlarını oldukça heyecanlandırmıştı. Şimdi beklenen gün geldi ve Mafia: Defitinive Edition yayınlandı.

Oyuncular şimdi yayınlanmış olan bu yeni sürüm ile birlikte günümüz teknolojisiyle grafikleri ve oynanışı güçlendirilmiş olan oyunun Definitive Edition sürümünü Steam ve Epic Games Store üzerinden veya Xbox One için Microsoft mağazası üzerinden satın alabilirler. Oyunun Steam ve Epic Games Store’da ki fiyatı ise 259 TL olarak belirlenmiş. Oyunu daha önce ön sipariş ile satın alan oyuncular aşağıdaki şu ürünleri alabilirler.

  • Özel Oyuncu Kıyafeti: The Don
  • Özel Araç: Smith V12 Limuzin
  • Özel Silah: Altın Yarı Otomatik

Mafia suç hikayesinin birinci bölümünde oyuncular, 1930 yılında ki Lost Heaven şehrinde bir taksi şoförü olan Tommy Angelo, mafya dünyasına adım atıyor ve her şey bundan sonra başlıyor. Başlangıçta Salieri mafya ailesine katılmaktan rahatsız olan Tommy, çok geçmeden ödüllerin görmezden gelinemeyecek kadar büyük olduğunu fark ettiğinde artık çok geç olmuştur.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol