Mafia 2 Ve Mafia 3’ün Definitive Edition Sürümleri Yakında Duyurulabilir

Mafia 2 ve 3'ün Tayvan'da derecelendirildiği söylendi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Mafia 2 ve 3 yeniden yapım sürümleri olan Definitive Edition‘ları söylentilere göre derecelendirme kurullarıyla meşrulaşıyor ve resmi duyurunun her gün gelmesi bekleniyor. Eğer söylentiler doğruysa oyunların yakında duyurusunun gelmesi an meselesi ve bu harika bir şey olur.

Tayvan Dijital Oyun Derecelendirme Komitesi Mafia 2: Definitive Edition ve Mafia 3: Definitive Edition kategorilerini derecelendirdi . Üçüncüsü ailenin kara koyunu olsa da, ikinci oyun birçok kişi tarafından sevilir ve Definitive Edition muhtemelen birçok kütüphaneye hoş bir ek olacaktır. 

Take-Two ticari marka uygulamasının haberleriyle birleştiğinde, her oyunun bu sürümlerinin hepsi doğrulandı. Teknik olarak, hiç kimse Definitive Edition’ın Mafya 2’nin yeniden düzenlenmiş bir versiyonu olacağını açık bir şekilde belirtmedi, ancak 10 yaşındaki bir oyunun grafik çıkmadan yeniden yayınlanması pek mantıklı olmayacaktı.

Mafya 3’e gelince, bu oyun, grafiksel sadakatten çok daha fazla durumda serinin önceki başlığından bir adım aşağıydı, böylece hayranlar sadece bir remaster değil bir yeniden çalışmayı tercih edeceklerdi. Bu çizgiler boyunca herhangi bir şeyin gerçeklik olup olmadığı görülmekle birlikte, kişinin nefesini tutmak bu durumda en iyi eylem yolu olmayabilir.

Mafia 2 oynamadıysanız veya Vito Scaletta ile başka bir koşu istemiyorsanız, ancak remaster’ı bekleyemiyorsanız , oyunu oldukça güzelleştirecek çok sayıda grafik geliştirici mod var.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol