Mafia 2 Definitive Edition’da DLC’lerin Kilidini Açan Bir Mod Yayınlandı

Mafia 2 Definitive Edition için yeni bir mod yayınlandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Geçtiğimiz günlerde bildiğiniz üzere Mafia 2 Definitive Edition Steam üzerinden çıkış yaptı. Temel oyun DLC’lerini ücretsiz olarak sunan 2K Games PC oyuncularının 2K hesabı oluşturmalarını zorunlu kılıyor. Eğer hesap oluşturmadan DLC’leri kullanabilmek istiyorsanız bu mod tam size göre.

Bu mod sayesinde DLC’nin barındırdığı tüm suit’leri ve tüm araçların kilini açmanıza olanak sağlıyor. Ayrıca bu mod sayesinde Mafia 1, Mafia 3 ve Mad Man Pack dahil olmak üzere bütün DLC paketlerini açmanıza izin veriyor. Bu mod Steam sürümü ile birlikte çalışır ve sizi 2K Games hesabı oluşturmaya veya kullanmaya zorlamaz.

Bunun haricinde mod yapımcısı olan “alteredbeast” otomobillerin iç bakış açısını sağlayan yeni bir mod yayınladı. İki farklı şekilde gelen bu mod’da üçüncü kişi kamerasını serbest görüş kamerasıyla değiştirir ve bir iç görünüm ekler. Diğer mod varsayılan üçüncü kişiye ve yeni iç kameraya sahiptir.

Yine de, Mafia 2’nin Definitive Edition’ını oynamak istiyorsanız, bu modları kullanmanızı öneririz. DLC Unlocker ve Interior Vehicle Camera modlarını sırasıyla buradan ve buradan indirebilirsiniz .

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol