PT’den İlham Alan MADiSON’dan Yeni Oynanış Videosu

PT'den ilham alan yeni korku oyunu MADiSON'dan oynanış videosu geldi.

IGN, 7 Ocak 2022‘de çıkacak olan ve PT‘den ilham alan MADiSON‘dan 12 dakikalık oynanış görüntüsünü gösteren yeni bir video paylaştı.

Oyun, MADiSON adlı korkunç bir iblisin işkencesine katlanmanız gereken birinci şahıs psikolojik korku oyunu olacak ve tüylerinizi diken diken edecek. Ayrıca oyunun resmi Türkçe dil desteği ile çıkış yapacağını da belirtelim!

MADiSON

Silent Hill PT’nin Ruhani Devamı

Bu oyunda oyuncular Luca rolünü üstlenecek. Oyuncular, onlarca yıl önce başlayan uğursuz bir ritüeli sürdürmek zorunda kaldıkları için rahatsız edici bir hikayeyi ortaya çıkarmak zorunda kalacak ve çevrelerini keşfedebilecek, fotoğraf çekebilecek ve kabusun derinliklerine inerken bulmacaları çözebilecek. Üstelik oyuncular hayatta kalmak için anlık kamerayı kullanabilecek.

Nosebleed Games’e göre oyundaki her karakter, ana anlatıya kusursuz bir şekilde karışan rahatsız edici bir hikayeye sahip olacak.

MADiSON, 7 Ocak 2022‘de çıkış yapacak ve resmi basın bültenine göre aşağıdaki özelliklere sahip olacak:

Karanlık bir odada kilitli hâldeyken bileklerinize kadar kana bulanmış olduğunuzu fark etseydiniz, ne yapardınız? Luca’yı kontrol ederek, on yıllar önce onu iğrenç ve kanlı ritüeller yapmaya zorlayıp iradesini ele geçiren MADiSON isimli şeytanın işkencelerine kafa tut. Böylesi uğursuz bir kutlamaya son veren kişi olduğunu düşünüyor musun?

  • Bu işkenceden kurtulmak veya daha derine dalmak için anlık kamerayı kullanın.
  • Elle çektiğiniz fotoğrafları geliştirin ve gerçeği ortaya çıkarma korkusuyla yüzleşin.
  • Her şeyi arayın, ögeleri toplayın ve varlıklardan kurtulmak için onlarla etkileşime geçin.
  • Rastgele etkinleştirilen olaylar ve oyun boyunca değişen bulmacalar, daha yüksek düzeyde tekrar oynanabilirlik.

MADiSON İlk 12 Dakika Oynanış Videosu

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol