Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Madden NFL 25’in PC Sürümü Konsollarla Aynı Seviyede Olacak

Electronic Arts tarafından heyecanla beklenen Madden NFL 25'in PC sürümü, PS5 ve Xbox Series X sürümleriyle aynı seviyede olacak.

Electronic Arts tarafından heyecanla beklenen Madden NFL 25 için yepyeni detaylar ortaya çıktı. Ekip tarafından yapılan açıklamalara göre oyunun PC sürümü, PS5 ve Xbox Series X sürümleriyle aynı seviyede olacak. Madden NFL 24’ün PC versiyonu da yeni nesil konsol sürümünü temel aldığından dolayı bu durum oyuncular tarafından beklenilen bir haberd. Nihayetinde PC oyuncuları ikinci sınıf vatandaş muamelesi görmüyor.

Bildiğiniz üzere bu tarz spor oyunlarının konsol sürümleri, PC sürümünden daha üstün bir yapıyla piyasaya sürülüyordu. Fakat durumlar değişti ve PC tarafına da aynı özellikler sunuluyor. Madden NFL 25, FieldSENSE‘in en yeni versiyonuna ve tamamen yeni BOOM Tech’e sahip olacak. BOOM Tech, yeniden tasarlanan Hit Stick’in ve yeni bir top taşıyıcı kontrolü seviyesinin kilidini açan dinamik ve fizik tabanlı bir müdahale sistemi olarak karşımıza çıkıyor.

Madden NFL 25 Amerikan Futbolunu Sunuyor

Madden NFL 25, Amerikan futbol deneyimini bizlere sunmayı hedefleyen bir spor simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyun her yıl yeni sürümü üzerine katarak ilerlemeye çalışıyor ve şimdi ise en yeni tarzıyla oyuncuları memnun etmek istiyor. Geçtiğimiz 2 yıl boyunca oyuncularla birlikte serinin deneyimini geliştirmek için stüdyo çok çeşitli geri bildirimler aldı. Bu bildirimler ışığında bu senenin oynanışının şekillendiğini doğrulayabiliyoruz.

Madden NFL 24 20230824224335

Madden NFL 25, kendine özgü stilleri, top taşıyıcıları, yakalama sistemini ve çok daha fazlasını bizlere sunmak istiyor. Dolayısıyla oyun içerisinde yeni mekaniklerin olduğunu aktarabiliyoruz. Oyuncular aynı zamanda karakterlerini en iyi şekilde geliştirebiliyor ve istatistiklerini yükseltebiliyor. Farklı oyun modları ile beraber de eğlencenin daha da eğlenceli hale gelmesi bekleniyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.