Mable & The Wood Yaz Aylarında PC Ve Konsol Platformu İçin Yayınlanacak!

Mable & The Wood 2019'un yaz aylarında lansmana çıkacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformu için dün gece duyurulan Mable & The Wood Steam’de sergilenmeye başlandı. 2D grafiklere sahip olan oyun, 2019’un yaz aylarında belirtilen üç farklı platformda lansmana çıkacak.

blank

2D grafiklere sahip aksiyon ve macera oyunu olarak karşımıza çıkacak olan Mable & The Wood 2019’un yaz ayları için duyuruldu. Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak farklı oyun modlarına sahip olacak olan yapım Triplevision Games tarafından geliştiriliyor. İlerlemeye dayalı bir oynanışın yer alacağı yapım da birbirinden farklı bölümler yer alacak. Oyuncular bu bölümlerde çeşitli zorluklar ile karşı karşıya kalacak ve bu zorlukları aşmaya çalışacaklar.

Oyun içerisinde ilerlerken karşımıza hem cahşi hayvanlar hem de çeşitli tuzaklar çıkacak. Oyuncular karakterlerinin özel yetenekleri ve akrobatik hareketleri ile hem hayvanları etkisiz hale getirecek hem de tuzakları etkisiz hale getirerek ilerlemelerine devam edecekler. Birbirine bağlı birçok dünyayı keşfedeceğimiz oyunda tuhaf canavarlar ile de karşılaşacak ve benzersiz bir deneyim yaşayacağız.

Farklı karakterlerinde yer aldığı yapım zengin hikaye eşliğinde oyunculara en gelişmiş piksel teknolojisini de sunacak. Ayrıca oyun içerisinde orjinal bir film müziği de bizleri bekliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol