Luigi’s Mansion 3, 2019’un 4’ncü Çeyreğinde Yayınlanacak!

Luigi’s Mansion 3'ün fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu.

Next Level Games imzası ile geliştirilen ve Nintendo Switch platformuna özel olacak olan Luigi’s Mansion 3, Nintendo eShop üzerinde 59.99 dolar gibi bir fiyat etiketi ile ön siparişlerde yer alıyor. Yapım 8 oyuncuya kadar destek verecek.

Aksiyon ve macera oyunu olarak Switch platformu oyuncularına bu yıl sunulacak olan Luigi’s Mansion 3 oyuncular tarafından beklenmeye başladı. 2019’un 4’ncü çeyreğinde karşımıza çıkacak olan yapım geçtiğimiz günlerde ön siparişlere açılırken oyun hakkında bazı detaylarda gün yüzüne çıkmaya başladı. 8 oyuncuya kadar çok oyunculu bir şekilde oynanabilecek olan yapımda birbirinden farklı temalara sahip bölümler yer alıyor. Çeşitli görevleri arkadaşlarımızla yapabileceğimiz oyunda yardımlaşarak daha avantajlı bir yapıda mücadele edebileceğiz.

Çok sayıda silah ve ekipmana sahip olan yapımda oyuncular ilerlemeye dayalı bir oynanış ile karşılaşacaklar. Oyun içerisinde ilerledikçe de yeni içerikler ve temalar ile karşılaşacaklar. Serinin diğer oyunlarında olduğu gibi oyuncuları rengarenk sahneler bekliyor olacak. Oyun genel itibari ile karanlık bir tema üzerinde oynanacak.Oyun içerisinde korkuyla karışık komik sahneler de yer alacak. Tabii hayaletlerle de karşılaşacağımızı unutmayalım.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol