Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Luigi’s Mansion 2 HD İçin Yeni Fragman Yayımlandı

Yaklaşık 4 dakikalık bir süreye sahip olan yeni içerik Luigi's Mansion 2 HD'ye genel bir bakış sunuyor.

Yayıncılığını Nintendo ve geliştiriciliğini Next Level Games ekibinin üstlendiği bulmaca macera oyunu Luigi’s Mansion 2 HD için yepyeni bir fragman yayınlandı. Yaklaşık 4 dakikalık bir süreye sahip olan yeni içerik oynanışa genel bir bakış sunuyor. Bu sayede oyunun nasıl bir yapıya sahip olduğunu görebiliyor ve çeşitli detaylar elde edebiliyoruz.

Farklı farklı çözülmesi gereken bulmacaların bulunduğu ve aynı zamanda Perili Köşk içerisinde hayalet avlayabileceğimiz yapım karanlık ayın kayıp parçalarını geri almayı da gerektiriyor. Yapım içerisinde çeşitli görevlere doğru adım atabiliyor, ürpertici konağın farklı bölümlerine doğru ilerleyebiliyor ve elimizi aldığımız Poltergust 5000 ile perileri çekebiliyoruz.

Luigi’s Mansion 2 HD 60 Dolar!

Luigi’s Mansion 2 bildiğiniz üzere ilk olarak Nintendo 3DS konsoluna çıkışını gerçekleştirdi. Şimdi ise bu yapım tamamen yenilenmiş görsellikle ve HD kalitesiyle beraber Switch el konsoluna gelmeye hazırlanıyor. Hayranları ve oyuncuları sevindirecek bir yapıyı içeren oyunda Luigi adlı karakteri kontrol ediyor ve cesaretimizi toplayıp burada hareket etmek durumunda kalıyoruz.

GPWpD qbMAAtbSW.jpglarge

Bir yandan sürükleyici ancak diğer yandan ise ürkütücü bir macerada kendimizi bulabildiğimizi yapın dikkat çekici karakterleri de bizlere sunuyor. Bu karakterler arasında Profesör E. Gadd, Luigi ve çok daha fazlası yer alıyor. Karanlık ayın aniden parçalanıp vadiye düşmesi ile beraber bir zamanlar dost olan hayaletler artık düşmanca bir tavır alıyor. İşte tüm aksiyon ise burada başlıyor.

Son olarak, beklenen Switch oyunları arasında bulunan Luigi’s Mansion 2 HD 27 Haziran‘da Switch için çıkmaya hazırlanıyor. Oyunun fiyatı ise 60 Dolar‘dan karşımıza çıkıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.