Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Lovecraft Korku Oyunu Eresys Duyuruldu (Video)

H.P Lovecraft'tan ilham alan korku oyunu Eresys, dokunaçları taşıyan birden fazla uğursuz canavarın bulunduğu alfa oynanış görüntülerini yayınladı.

Eresys‘in alfa görüntüleri, oyuncuların resmi olarak piyasaya sürülmesinden sonra bekleyebilecekleri rahatsız edici deneyimlerin bir özetini sergiledi. Oyun, Steam‘de yayınlanacak. Oyunda tarif edilemez güçleri fethetmek için arkadaşlarınızla birlikte çalışabileceksiniz.

Eresys, Dragonis Games tarafından PC oyuncuları için çıkan yeni bir HP Lovecraft esintili korku oyunu olacak. Dört kişilik kooperatif hayatta kalma korku deneyimi olarak tanımlanan oyundan, oyunun atmosferine odaklanan ilk fragman da yayınlandı. Fragmanda, Lovecraft’tan fazlasıyla esinlendiği görülen dokunaçlı ve korkunç yaratıkları görme şansı yakaladık.

Eresys 2023 Yılında Çıkış Yapacak

Eresys

Oyunun hikayesinde, dünyalarına canavarları getiren boşluğu kapatması ve canavarları geldikleri yere geri döndürmesi gereken tarikatçıları bünyesinde barındıran oyuncular olarak oynayacağız. Bunu yapmak için, kaynak yönetimi ve keşif, oyuncuların oyunda neyi başaracaklarına yönelik önemli faktörler olacak ancak yeni görüntülerde sergilenen H.P Lovecraft canavarları ile bunu söylemek yapmaktan daha kolay olacak.

Oyuncular, oyunun ana mekaniği olan karanlık bir sisle kaplı ormanda oyuna başlayacak. Oyuncular, izleyicilerin tüylerini diken diken edecek çeşitli dokunaç canavarlarının yanı sıra ritüellere de tanık olacak. Fragmanda oyun için ‘Yakında Gelecek’ sözlerini görüyoruz ancak Eresys’in 2023’te piyasaya sürüleceği belirtildi. Bu, daha fazla Lovecraft oyunu isteyen hayranlar için hoş bir yapım olacak.

Steam sayfasında Eresys‘in akıllı düşman YZ mekaniği, sırları ve beklenmedik olaylara sahip olarak tanımlandığını da görüyoruz. Bunların ne kadarının doğru olduğunu oyun çıkış yaptığında göreceğiz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.