Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Lost’un Yıldızı Oyunculuğu Bırakma Sebebini Açıkladı

Jack Shephard oyuncusu Matthew Fox, yapılacaklar listesini tamamladığını bu yüzden sektörden emekli olmak istediğini açıkladı.

Lost’un ünlü aktörü Matthew Fox sonunda oyunculuğu neden bırakma kararı aldığını açıkladı. Ünlü aktör en son 2015 yılında, Patrick Wilson ve Kurt Russell ile birlikte kasvetli kovboy filmi Bone Tomahawk’ta rol aldı. Şimdi, o sektörde yapmak istediği her şeyi yapmış gibi hissettiği için şov dünyasını geride bıraktığını açıkladı. Başarmak istediği şeylerle ilgili kafasında yapılacaklar listesi olduğunu söyleyen yıldız, 2014’te Bone Tomahawk filmini yaptıktan sonra listeyi tamamladığını söyledi.

Lost aktörü Fox ayrıca ailesine konsantre olmak için rol peşinde koşmayı bıraktığını söyledi. Fox, karısı Margherita Ronchi ve iki çocuğuna ithafen “Hayatımın o döneminde, çocuklarımız gerçekten yeniden ilişki kurmam gerektiğini hissettiğim bir yaştaydı. Bir süredir işe odaklanıyordum ve Margherita aileyi çok güzel yönetiyordu. Ama artık evde olma zamanının geldiğini hissettim ve gerçekten emekli olmam gerektiğine karar verdim.” dedi.

Lost’un Yıldızı’na Dava Açıldı

Lost

Artık başka becerilerle ilgilendiğini söyleyen aktör, bunu biraz özel tutarak müzik ve yazı dedi. Oyuncu, dizisi Last Light için bir açıklamada bulunmadı. Petrol kaynakları tükendiğinde dünyanın krize girdiğini anlatan gerilim dizisinde Fox, Joanne Froggatt ile dizinin başrollerini paylaşıyor. Aktör başlangıçta dizinin sadece yönetici yapımcılığını yapmaya hevesliydi ancak işin içine gittikçe daha fazla dahil oldu ve kamera karşısına geçti.

Yalnızca birkaç ay önce Fox, Cleveland’da bir kadın otobüs şoförüne saldırmakla suçlandı. Ünlü aktör iddiayı yalanladı. Hukuk davası nihayetinde otobüs şoförü tarafından geri çekildi. Last Light, ABD’de Peacock’da prömiyer yapacak. Dizi için resmi bir çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.