Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Lost Ark: Wreck the Halls Güncellemesi Yayınlandı

Lost Ark'ın Wreck the Halls güncellemesi ile yeni bir ileri sınıfın oyuna dahil edilmesinin yanı sıra birçok yenilik daha görüyoruz.

Lost Ark‘ın Wreck the Halls güncellemesi, özellikle yeni baskınlar, yeni bir ileri sınıf ve Yılbaşlı şenlikleri için yeni bir ada olmak üzere pek çok yeni içerikle bugün, 14 Aralık’ta yayınlandı. Son güncelleme, bot sorununu çözüme kavuşturmak için daha fazla adım attı.

Oyun 2019’dan beri Kore’de popüler olmasına rağmen, Amazon Games oyunu bu yılın başlarında büyük bir Steam sürümüyle batılı MMO hayranlarıyla buluşturduğunda rekorlar kırdı. Oyunun oynaması ücretsiz modeli, çok sayıda oyuncunun ilgisini çekerken, Diablo tarzı aksiyon-RPG dövüş mekanikleri ile devasa MMORPG tarzı dünyanın bağımlılık yaratan kombinasyonu ise büyük beğeni topladı.

Lost Ark: Wreck the Halls Güncelleme Notları

Lost Ark

Diğer sezonluk Lost Ark güncellemeleri gibi, Wreck the Halls da standart içeriğin yanı sıra önemli değişimler getirdi. Bu seferki en büyük eklemelerden biri, her biri kendi yeteneklerine sahip çeşitli temel ruhları çağıran Büyücüler için yeni Summoner gelişmiş sınıfı oldu. Büyücülerin çağırabilecekleri beş farklı elemental olacak, bu da onları ellerindeki görev için çağrılar arasında geçiş yaparken son derece uyumlu hale getirecek.

Yılbaşı için ise yeni Festivity Island, kalede paylaşılabilecek bir ziyafet olan Winter Festival Cake için malzemelerle birlikte özel eşyalar sağlayan çeşitli görevlere ve etkinliklere ev sahipliği yapacak.

Wreck the Halls aynı zamanda Lost Ark’ın Legion Raid’lerinden bir başkasını daha getirdi, bu sefer 6 kapılı ve ilerlemek için karşılaşmalı 8 oyunculu bir baskın ile karşı karşıyayız. Oyuncuların Phantom Legion Commander Brelshaza’yı yenmek için 1520 eşya seviyesine ihtiyacı olacak, ayrıca mekaniği öğrenmek için daha kolay bir alıştırma versiyonuna da katılabileceksiniz.

Ek olarak, Caliligos Guard Raid ise 1490 numaralı eşya seviyesindeki oyuncuların meydan okuyabileceği yeni bir Guard’ı oyuna dahil etti. Bu yeni baskınlar, kendi yuvası olan bilezik aksesuarları ile sizleri ödüllendirecek. Bu aksesuar, büyük şehirlerde elde edilen bileziklerdeki bonusları değiştirebilen bir Bilezik Uzmanı NPC aracılığıyla değiştirilebilecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.