Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Lost Ark Oyuncuları Bu Kez de Kafalarını Kaybetti!

Smilegate ve Amazon Games, oyuncu karakterlerinin vücuttan ayrı hareket eden kafalarını tam anlamıyla kaybetmelerine neden olan bir Lost Ark güncellemesi ile gündeme geldi.

Son Lost Ark güncellemesi, oyuncuların karakterlerinin, ironik bir şekilde tam anlamıyla kafalarını kaybetmelerine neden olan bazı küçük sorunlara neden oldu. Oyun, Batı çıkışından önce Asya’da zaten popüler bir oyun olmasına rağmen, Şubat 2022’de orada piyasaya sürüldüğünde bir oyuncu patlaması yaşadı ve en son güncelleme sırasında oyuncular tarafından vurgulanana benzer bir hata raporu akışına neden oldu.

Birçok Reddit kullanıcısı, Smilegate ve Amazon Games MMO’da karakterlerinin kafalarını kaybettiği videoları paylaşan sayısız Lost Ark oyuncusu arasında yer aldı. Batı’da piyasaya sürüldüğünden beri oyun, oyuncu sayısı ve Twitch izlenme sayıları ile popülerliğini sürdürmeyi başardı ancak oyunun başı hatalardan bir türlü kurtulamadı.

Lost Ark’ın Hataları Bitmek Bilmedi

Lost Ark Oyuncuları Bu Kez de Kafalarını Kaybetti!

Reddit kullanıcısı Clone-Kuuhaku dün, Gunslinger sınıfında bulunan özelleştirilebilir kahramanlardan biri olarak tilki evcil hayvanlarının yanında durdukları bir gönderi paylaştı. Karaktere arkadan bakan kamera açısı nedeniyle, Gunslinger çevrede koşarken, kafası vücudunun geri kalanına bağlıyken düşmüş gibi sallanıyor ancak havada süzülüyormuş ve onu takip eden vücudun hareketlerine tepki veriyormuş gibi görünüyor.

Clone-Kuuhaku’ya benzer şekilde, Reddit kullanıcıları Gakiloroth ve Endraegon, her ikisinin de ilk oyuncuyu ve onlar gibi diğer Lost Ark Gunslingers’ı etkileyen aynı aksaklıktan müzdarip olduklarını belirten ve yüzlerce olumlu oy toplayan kendi yaşadıkları sorunları paylaştı. Hatta birçok oyuncu, “Yeni korku kostümleri süper olmuş” ve “Yeni kozmetikler çok güzel” gibi ironik yorumlarda bulundu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.