Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Loretta Konsollara Geliyor: İşte Çıkış Tarihi

Daha önce PC platformunu çıkışını gerçekleştiren psikolojik gerilim oyunu Loretta konsollara geliyor. Konsol özel geliştirmeler yer alıyor.

Dikkat çekici görselliği, hikaye içeriği ve yapısıyla karşımıza çıkan Loretta konsollara doğru yelken açmaya hazırlanıyor. Yayıncılığını DANGEN Entertainment ve geliştiriciliğini Yakov Butuzoff‘un üstlendiği psikolojik gerilim oyunu 11 Nisan tarihinde PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Switch için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Oyunun aynı zamanda 15 dolarlık fiyat etiketine sahip olacağını belirtelim.

Loretta dikkat çekici gerilim unsurlarıyla bizlere sunuluyor ve aynı zamanda İngilizce, İspanyolca, Rusça, Japonca, Korece, Geleneksel Çince ve Basitleştirilmiş Çince dil seçeneklerini destekliyor. Bildiğiniz üzere oyun ilk olarak 16 Şubat 2023 tarihinde PC platformu için piyasaya sürüldü. Oyunun PC sürümü şu anda Steam, Epic Games Store, GOG ve Humble Store üzerinden mevcut durumda.

Loretta Gerilim Unsurlarını İçeriyor

Kadın karakteri kontrol ettiğimiz ve yaptığımız seçimlerle farklı yönlere doğru ilerleyebildiğimiz yapımda kabus dolu bir ortamda kendimizi buluyoruz. Psikolojik bir gerilim hikayesi ile karşılaştığımız projede ihanet, sadakatsizlik, ilişki sorunları ve daha fazlası bizlere aktarılıyor. 1940’ların ortalarında geçen bu oyunda aslında sosyal sıkıntı çeken ve bunlarla uğraşan bir kadın figürü karşımıza çıkıyor.

ss 64229a801871bf3ff34e7868e38e8

20. yüzyılın Amerika sanatından esinlenen bu yapım Andrew Wyeth ve Edward Hopper’ın eserlerinden, 40’lı ve 50’li yılların filmlerinden, Alfred Hitchcock’un gerilim filmlerinden, Philip Ridley filmi The Reflecting Skin’den, Stephen King’in 1922 ve Vladimir Nabokov’un Lolita kitaplarından esinleniyor. Birden fazla son ile beraber oyunda yapacağınız seçimler oldukça önem arz ediyor. Dikkat çekici yapısıyla karşımıza çıkmaya hazırlanan oyunun konsol sürümlerinde kendine özgü geliştirmeler yer alıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.