Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Lords of the Fallen’dan 13 Dakikalık Yeni Oynanış Videosu

Hexworks ile birlikte CI Games, Lords of the Fallen'ın yayınlanmasından önce bir oynanış videosu daha paylaştı.

Bu yılın Ekim ayı oyunlarla dolu bir ay olacak. Diğerlerinin yanı sıra Assassin’s Creed Mirage, Forza Motorsport, Alan Wake 2 veya Marvel’s Spider-Man 2 gibi devasa oyunlar art arda çıkış yapacak. Ekim aynı zamanda Polonyalı CI Games’in elinden çıkan souls-like oyun Lord of the Fallen‘ın çıkışına da ev sahipliği yapacak.

Hexworks’ün yayıncılığını üstlendiği projeye yönelik abartılı ilgi büyük olsa da, ekibin ilk oyunun yarattığı hayal kırıklığı sebebiyle bu oyuna şüpheli yaklaşan oyuncuların sayısı da az değil. Siz de şüpheli kişiler arasında yer alıyorsanız, yakın zamanda IGN tarafından yayınlanan ve oyunun ilk 13 dakikasını gösteren oynanış videosu ile belki de şüphelerinizi giderebilirsiniz.

Lords of the Fallen’ın İlk 13 Dakikası

Lords of the Fallen'dan 13 Dakikalık Yeni Oynanış Videosu

Videonun ilk aşaması, kahramanımızın karanlık mağaralardan ve mahzenlerden geçişini gösteriyor. Her adımda karakterimizi türlü düşmanlar bekliyor. Oyunun başlangıcıyla uğraştığımız için çok olsalar da güçlü düşmanlar görmüyoruz. Kahramanımız bir balta ve bir yay kullanarak fazla sorun yaşamadan birbiri ardına düşmanları indiriyor. Kahraman ancak yeraltı dünyasından ayrıldıktan sonra çok daha tehlikeli düşmanlarla karşılaşıyor.

Son olarak Hexworks’ün geçtiğimiz günlerde Lords of the Fallen‘ın PS5 ve XSX konsollarında iki grafik moduna sahip olacağını açıkladığını hatırlatalım. Oyunun performans modu (60 fps ve 1080p) ve kalite modu (30 fps ve 1440p) olacak. Ne yazık ki, oyunun Xbox konsolunun daha zayıf çeşidi olan Series S’de nasıl performans göstereceği açıklanmadı.

Lords of the Fallen, bu yıl 13 Ekim‘de yeni nesil konsollar ve PC için çıkış yapacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.