Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Lords of the Fallen’a Çapraz Platform Desteği Geldi

Lords of the Fallen'ın son güncellemesi ile çapraz oyun desteği ve New Game Plus özelliği oyuna dahil edildi.

Lords of the Fallen için ‘The Pumpkin Patch‘ olarak adlandırılan önemli bir güncelleme yayımlandı. New Game Plus özelliğini baştan aşağıya yenileyen bu güncelleme, oyuna çapraz platform desteği ve Cadılar Bayramı’nın vazgeçilmezi olan balkabaklarından ilham alan bir kask ekledi.

Lords of the Fallen’ın karamsar dünyası artık çeşitli Cadılar Bayramı dekorasyonlarıyla donatılmış durumda ve oyunun atmosferi artık çok daha ürkütücü bir hale geldi. Bu eğlenceli güncellemeleri bir kenara bırakırsak, New Game Plus sistemindeki değişiklikleri sizlere aktaralım. NG+ artık tamamen kademeli bir sistemde çalışacak ve git gide zorlaşacak.

Lords of the Fallen 1.1.249 Güncelleme Notları

Lords of the Fallen'a Çapraz Platform Desteği Geldi

Oyunun en önemli sistemi olan Vestiges (Kalıntılar) kademe kademe eksilecek. NG+1‘de yalnızca dokuz Kalıntı kaldırılırken, NG+2‘de 14 Kalıntı kaldırılacak. NG+3‘e vardığımızda Skyrest Bridge ve Adyr’s Shrineı dışında hiçbir kalıntı kalmamış olacak.

Pumpkin Patch güncellemesi aynı zamanda PC oyuncuları için çapraz oyun özelliğini de beraberinde getirdi. Artık konsol ve PC oyuncuları birlikte savaşabilecek. Bu özellik uzun süredir talep ediliyordu ve oyunun en çok eleştiri aldığı noktalardan birisiydi.

Son olarak, oyuncuların gerçekten zorlandığı alanlardaki düşman yoğunluğu azaltıldı ve çeşitli optimizasyon çalışmaları ile performans iyileştirmeleri yapıldı. Tüm teknik detaylar da dahil olmak üzere, tam yama notlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.