Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Lords of the Fallen Kaç Saat Sürecek? Belli Oldu

Lords of the Fallen kaç saat sürecek? Belli oldu. Ayrıca oynanış süresi yanı sıra New Game Plus seçeneği de açıklandı.

Hexworks’ün Ekim ayında çıkan Lords of the Fallen, aksiyon RPG hayranları için Dark Souls benzeri bir aksiyon sunacak. Oyunun, özellikle dünyası ilk oyundan beş kat daha büyük olduğu için oynanış süresi de uzayacak. Peki, oyun kaç saat sürecek? MP1st‘e konuşan stüdyo başkanı Saul Gascon, oynanış süresinin ne yapacağını bilenler için yaklaşık 25 saat ve acemiler için 30 saat olduğunu doğruladı.

Kreatif Direktör Cezar Virtosu, “Eğitim alanının bir buçuk saatten fazla sürdüğünü gördük ancak bizim için en fazla 25 dakika sürüyor. Ben oyunu yaklaşık 25 saatte bitirdim. Ortalama oynanış süresi olarak 30 saat diyebiliriz. Yani, yeni oyuncuların oyunu bitirmesi 30 saat civarında sürecek.” ifadelerini kullanarak stüdyo başkanını doğruladı.

Lords of the Fallen’da New Game Plus Olacak

Lords of the Fallen Kaç Saat Sürecek? Belli Oldu

Tabii ki, hangi fraksiyona bağlı olduğunuza bağlı olarak tekrar değerini artıran üç farklı son da ıolacak. Gascon, “Ayrıca farklı sınıflar, yani farklı yapı türlerini denemek isterseniz, süre uzayacak. Ayrıca New Game Plus seçeneği de olacak. Oyuncuları bekleyen pek çok sürpriz hazırladık. Oyuncuların inşa edebileceği  Ancient Vestige alanları bile olacak.” ifadelerini kullandı.

İlginç bir şekilde, Lords of the Fallen’ın başlangıçta bir Antik Vestige’i vardı ancak oyun testçileri arasındaki Souls-like gazileri bu mekanikten mutluyken, diğerleri bu coşkuyu pek paylaşmıyordu. Bunun üzerine yapımcı orijinal vizyonu koruyarak bu mekaniği oyunda tuttu ancak New Game Plus için bunların yenilerini inşa etme seçeneğini oyuna dahil etti.

Lords of the Fallen, 13 Ekim‘de Xbox Series X/S, PS5 ve PC için çıkış yapacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.