Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Lords of the Fallen İçin Performans Güncellemesi Yayımlandı

Lords of the Fallen için beklenen güncelleme yayımlandı. Oyuncular artık oyunu daha rahat ve stabil bir şekilde oynayabilir.

Hexworks ekibi tarafından oyunculara sunulan aksiyon rol yapma oyunu Lords of the Fallen için yeni bir güncelleme yayınlandı. 1.1.598 sürümünü içeren yeni yama geliştiricilerin belirttiğine göre oyunun performansını bir hayli artırıyor.

Açıklanan yama notlarına göre oyunun performansında büyük değişiklikler mevcut. Bu kapsamda optimizasyonlar yapılarak AMD stabilite iyileştirmeleri oyuna dahil ediliyor ve PVP dengelemeleri ile beraber daha stabil bir oyun deneyimi sunuluyor. Bunun dışında belirli alanlarda örneğin Skyrest Bridge ve Sundered Monarch bölgelerinde olan büyük boss dövüşlerinde artık daha sorunsuz bir şekilde karşımıza çıkıyor.

Lords of the Fallen Artık Daha Sorunsuz

Diğer taraftan geliştiriciler AMD’nin ekran kartlarında meydana gelen çökmeleri düzeltmek için resmi olarak iş birliği yapmış durumda. Yani artık AMD bir ekran kartınız varsa bu oyunu daha sorunsuz bir şekilde oynayabiliyorsunuz. Yukarıda bahsettiğimiz gibi yeni güncelleme PVP alanlarındaki çeşitli ayarlamaları beraberinde getiriyor. Örneğin hasar çarpanında değerler 0,5’ten 0,25’e düşürülüyor.

ss dccd501a0b49d5ab317cf3c3d9073

Öte yandan eşleştirme sisteminde de birtakım farklılıklar söz konusu. Burada eşleştirmeler sadece aynı oyun sürümüne sahip oyuncuları bir araya getiriyor. Bu da sizinle aynı güncellemelere sahip oyuncuları karşınıza çıkarıyor. Ayrıca geliştiriciler bazı görsel hataların ve diğer sorunların da tamamen çözüldüğünü aktarıyor ve böylece daha stabil bir deneyim sunulduğunu belirtiyor.

Lords of the Fallen geçtiğimiz senenin Ekim ayında piyasaya sürüldü. Steam platformuna bakacak olursak oyunun karışık incelemelere sahip olduğunu aktarabiliriz. Oyuncular genel olarak optimizasyon sorunlarından ve düşük FPS’ten şikayetçi. Bu güncellemelerle beraber sorunların üstesinden gelinmeye çalışılıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.