Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Lords of the Fallen Hikaye Fragmanı Yayımlandı

Sanat tasarımı ve grafikleriyle ile gözlerimizi kamaştıran Lords of the Fallen için hikaye fragmanı yayımlandı.

Lords of the Fallen, özellikle inanılmaz görünen grafikleriyle ve akıcı oynanış mekanikleriyle büyük umut vaat ediyor. Oyun için geçtiğimiz günlerde yayınlanan son video, Soulslike aksiyon RPG oyununun oynanışıyla neler sunabileceğine odaklanmış olsa da, Gamescom Open Night Live etkinliğine katılan CI Games ve Hexworks, oyunun hikayesine odaklanan yeni bir fragmanın prömiyerini yaptı.

Lords of the Fallen’ın karanlık fantastik ortamı oyunun güçlü unsurlarından biri gibi görünüyor ve keşfedeceğiniz her iki diyardan da çeşitli konumların gösterildiği oyunun en yeni fragmanında tam olarak sergileniyor. Axiom ve onun karanlık muadili Umbral mekanlarını detaylarıyla görüyoruz. Görüntüler, özellikle sanat tarzı söz konusu olduğunda oyunun umut verici görünmeye devam ettiği gerçeğini ortaya koyuyor.

Lords of the Fallen Hikaye Fragmanı

Lords of the Fallen Hikaye Fragmanı

Hexworks’ün Ekim ayında çıkan oyun, aksiyon RPG hayranları için Dark Souls benzeri bir aksiyon sunacak. Oyunun, özellikle dünyası ilk oyundan beş kat daha büyük olduğu için oynanış süresi de uzayacak. Peki, oyun kaç saat sürecek? MP1st‘e konuşan stüdyo başkanı Saul Gascon, oynanış süresinin ne yapacağını bilenler için yaklaşık 25 saat ve acemiler için 30 saat olduğunu doğruladı.

Lords of the Fallen 13 Ekim‘de PS5, Xbox Series X/S ve PC için çıkacak. Oyunun Türkiye fiyatı 799 TL olarak belirlenirken, Deluxe sürümü satın almak isteyenlerin ise 949 TL’yi gözden çıkarması gerekecek. Call of Duty Modern Warfare 3 gibi yeni oyunların artık 2.000 TL’den satışa sunulduğunu göz önüne alırsak, bir hayli uygun bir yerel fiyatlandırma ile karşı karşıyayız.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.