Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Lords of the Fallen 2 Çıkış Tarihi Açıklandı

CI Games, heyecanla beklenen yeni soulslike oyunu Lords of the Fallen 2'yi 2023'te piyasaya sürmeyi hedeflediğini açıkladı.

CI Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan Lords of the Fallen, ilk olarak 2014 yılında piyasaya sürülmüştü. Souls-like türüne iddialı bir giriş yapan aksiyon rol yapma oyunu, karanlık fantezi dünyası ve kendine özgü oyun mekaniği ile incelemelerden hiç de fena puanlar almamıştı.

Uzun zamandır Lords of the Fallen 2 üzerinde çalışan stüdyo, çıkış tarihi olarak 2023 yılını işaret etti. Yayınlanan 2021 mali yılı raporunda, pazarlama çalışmalarına 2022’nin sonlarında başlayacaklarını belirten CI Games, devam oyununu gelecek sene içinde piyasaya sürmeyi planladıklarını açıkladı.

Lords of the Fallen 2, 2023’te Geliyor

Lords of the Fallen 2 Çıkış Tarihi

Lords of the Fallen 2’nin bugüne kadar en iddialı souls-like oyunlarını olacağını söyleyen CI Games, aynı zamanda Sniper Ghost Warrior serisindeki bir sonraki oyun için çalışmaların başlatıldığı bilgisini de verdi. Konuya ilişkin yapılan açıklama şöyle:

“Lords of the Fallen’ın devam oyunu, 2019’dan beri dahili stüdyomuz olan Hexworks tarafından geliştirildi. Proje, Romanya, Birleşik Krallık ve Fransa merkezli ek geliştirme ekibiyle birlikte İspanya, Barselona’dan yönetildi. 60’tan fazla dahili geliştirme ekibi üyesi, şu anda üretimin ileri bir aşamasında olan oyun için diğer üçüncü taraf geliştiricilerle yakın bir şekilde çalıştı”

Lords of the Fallen 2, yeni nesil konsollar ve PC için 2023’te piyasaya sürülecek. Oyunun Unreal Engine 5 motoru kullanılarak geliştirildiği aktarıldı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.