Lords Mobile Monster Hunt – Canavarlar İçin En İyi Takım Taktikleri

Lords Mobile isimli oyunda canavarlar için en uygun takımları göreceksiniz.

Lords Mobile isimli oyunumuz, mobil platformlarda bulunan en popüler oyunlardan biri bunu biliyorsunuz. Bu oyunda yeni bir oyun modu bulunuyor. Bunun ismi Monster Hunt, yani canavar avı modu. Oyuncular, oyunda bulunan canavarları yenmek için takım oluşturmaya çalışıyorlar. Bizlerde sizlere yardımcı olması açısından bazı takım dizilişlerini göstereceğiz. Bu sayede canavarları yenmek oldukça kolay olacak. Tabi ki burada kilit durum ana karakterlerin olup olmaması. Yani yapacağınız bir takımın ana karakteri yoksa tabi ki o takım bir işe yaramayacaktır. Bizlerde yapılması en kolay takımları sizlere sunacağız.

Lords Mobile Monster Hunt Canavarlar İçin En İyi Takım Taktikleri isimli konumuzda bir çok farklı takım göreceksiniz. Bu sayede size uygun olanı seçerek canavar avına çıkabilirsiniz. Oyunun oldukça zevkli olan bu oyun modunda başarılı oldukça keyfiniz yerine gelecektir. Hazırsanız artık konumuza geçelim.

Lords Mobile Monster Hunt canvarlar icin en iyi takim 2

Lords Mobile Monster Hunt – Canavarlar İçin En İyi Takım Taktikleri

Şimdi ilk önce oyunda bulunan bir kaç önemli canavara değinelim. Biri Tidal Titan diğeri ise Blackwing. İlk önce Tidal Titan isimli canavardan bahsedelim.

Tidal Titan : Fiziksel olarak saldırı yapar. Bu yüzden fiziksel hasar veren kahramanları bu canavara yollamamanız gerekiyor. Bunun yerine büyü hasarı veren kahramanları yollamak lazım. Bu canavarı alt etmek için şifa veren ve büyü hasarı veren bir takım oluşturun. Gerisi çok kolay.

Blackwing : Bu canavar ise büyülü hasar vermektedir. Bu canavarı yenmek içinde fiziksel hasar veren kahramanlar yani bir takım gerekiyor. Mantık bu şekilde.

İpuçları

Canavar avı araştırma ağacı pasifleri, canavar avı hasarınızı artıracak ve ayrıca enerji artışı verecektir. Yeni bir oyuncu olarak bu pasifleri en üst düzeye çıkarmaya çalışmalısınız. En fazla hasar için kahraman kupaları ve madalyaları maksimuma çıkarılmalıdır. Bu pasifler üzerinde çalışmak yüksek DPS verecektir.

Tam enerji vuruşu yalnızca “zamanınız yoksa ve aceleniz varsa” ya da ” canavarın canı gerçekten düşükse ve öldürmek kesinse” kullanılmalıdır. Bu konuda akıllı olun ve enerjinizi sebepsiz yere boşa harcamayın. Tam bir enerji vuruşuna gitmeye karar vermeden önce ne kadar hasara ihtiyacınız olduğunu hesaplayın. Tek bir vuruş kullandığınızda, yapacağınız bir sonraki vuruş, hasar artırma güçlendirmesi arttıkça daha fazla hasar verecektir. Mantık bu şekilde olmalıdır. Oyun modu zor değil. Bir kaç basit taktik ile halledebilirsiniz.

 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol