Lord of the Rings Online Update 23 Yayınlandı

Beklenen LOTRO güncellemesiyle oyundaki seviye sınırı artıyor.

Lord of the Rings Online oldukça eski bir MMORPG oyunu ve ilk olarak 2007 yılında satışa çıkmıştı. Buna rağmen oyun hala güncellenmeye devam ediyor. Şimdi de Standing Stone Games ile Daybreak tarafından oyunun Where Dragons Dwell (Update 23) adlı yeni güncellemesi yayınlandı.

Yeni güncellemeyle Lord of the Rings Online’da seviye sınırı 5 level artarken, yeni ironfold crafting özelliği, yeni alanlar ve dahası eklendi. Lord of the Rings Online’ın Update 23 ile gelen kilit özellikleri şöyle:

  • Yeni ve genişletilmiş alanlar: Oyuncular artık Lord of the Rings Online’da ikonik Orta Dünya bölgeleri Iron Hills, Grey Mountains ve Erebor’a seyahat edebilecekler.
  • Artan seviye sınırı: Level sınırı artık 5 daha artırıldı.
  • Bassoon: Lord of the Rings Online’ın enstrüman sistemine son eklenti Bassoon oldu.
  • Süreli oyun içi hediye: LOTRO Store’a giren tüm oyuncular STARTMINING kodunu kullanarak Dwarven Miner’s Helm sahibi olabilirler.

Lord of the Rings Online şu anda free to play olarak oynanıyor fakat oyunun tam içeriğine erişmek için son çıkan eklentileri almak gerekiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol