Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Lord of the Rings Gollum Çıkış Tarihi Ertelendi

Lord of the Rings Gollum çıkış tarihi ertelendi ve oyun en az birkaç ay geriye çekildi.

Lord of the Rings Gollum çıkış tarihi değişti. Gollum, Amazon Prime Video’da Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisinin galasından sadece bir gün önce, 1 Eylül’de çıkış yapacaktı. Bu, TV dizisinin merakından yararlanabileceği için oyun için mükemmel bir çıkış tarihi gibi görünüyordu ancak çıkış tarihi ertelendi.

Ne yazık ki, oyunu yakında oynamak isteyen Yüzüklerin Efendisi hayranları için Lord of the Rings Gollum çıkış tarihi ise açıklanmadı. Resmi Lord of the Rings: Gollum sosyal medya hesapları duyuruyu yaparak hayranlarına sabırları ve destekleri için teşekkür etti. Biz oyunun birkaç ay gecikeceğini düşünüyoruz ancak söylediğimiz gibi kesin bir tarih yok.

Lord of the Rings Gollum Çıkış Tarihi Değişti

Lord of the Rings Gollum Çıkış Tarihi

Gönderi, ekibin topluluğun beklentilerini “J.R.R. Tolkien’in vizyonunu onurlandıracak” ve böylece “mümkün olan en iyi deneyimi sunacak” şekilde karşılamak istediğini ve Lord of the Rings Gollum’u erteleme kararının verildiğini söyledi. Ekip, belirli bir çıkış tarihinin “yakın gelecekte” duyurulacağına söz verdi ancak bu duyurunun tam olarak ne zaman gerçekleşeceği belli değil.

Bunun Lord of the Rings Gollum çıkış tarihi değişimi Switch sürümü için de umutları arttırdı. Oyunun PC, PlayStation ve Xbox sürümlerinin hepsinin 1 Eylül’de piyasaya sürülmesi planlanırken, Switch sürümü 30 Kasım’a kadar gelmeyecekti.

Bu çıkış tarihi ertelemesinin The Lord of the Rings Gollum Switch sürümünü de vurması muhtemel. Lord of the Rings Gollum diğer sürümlerle aynı gün piyasaya çıkacak ancak Switch hayranlarının oyunu oynamak için daha da uzun süre beklemesi gerekebilir. Taraftarların her iki şekilde de emin olmak için bu cephede açıklama beklemeleri gerekecek.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.