Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Loopmancer Çıkış Tarihi Belli Oldu; Demo Yayınlandı

Loopmancer, her öldüğünde bir zaman döngüsünden geçen özel bir dedektifi içeren bir aksiyon rogue-lite oyunu olacak.

Yakında çıkacak cyberpunk temalı rogue-lite oyunu olan Loopmancer, Steam Next Fest’in bir parçası olarak ücretsiz bir demo yayınladı. Demo 20 Haziran’a kadar mevcut olacak. Tam oyun ise 14 Temmuz’da çıkacak.

Demo, Loopmancer’ın önceki yapılarına göre çeşitli oynanış geliştirmeleri içerecek. Oyuncular artık Longxi Kasabasından yeni ölüm döngüleri başlatabilecek. Ana karakter Xiang’ın cephaneliği de yeni demoda genişletildi. Düşman listesi, Black Tiger Corps ve Kouga Industry Ninjas’ın eklenmesiyle genişletildi. Demo oyuncuları, oyunun demosundaki yeni Nvidia ışın izleme özelliklerine de göz atabilecek.

Loopmancer 14 Temmuz’da Çıkış Yapacak

Loopmancer

Loopmancer, ünlü bir gazetecinin ortadan kaybolmasını araştıran özel dedektif Xiang Zixu’nun öldürülmesini konu alacak ancak karakterimiz Xiang her öldüğünde yatağında uyanacak ve her öldüğünde zamanın sıfırlandığı bir döngüye yakalandığını fark edecek. Hikaye ilerledikçe, geçmişte doğru seçim gibi görünen şeyleri gözden geçirmek farklı bir sonuca yol açabilecek.

Dövüş becerilerinizi sağlamlaştırmak ve geliştirmek için sonsuz reenkarnasyonlarla yeni silahların ve yeteneklerin kilidini açmamız gerekecek. Ayrıca 100’den fazla silahın kilidini açacak, protez uzuv çipleri ile yetenekler kullanın ve düşmanı yenmek için teknoloji öğelerini kullanabileceksiniz. Eşsiz davranış kalıplarına sahip 30’dan fazla düşmanla yüzleşmeniz gerekecek.

Oyun, 2046 yılında kurgusal Dragon City‘de geçecek. Nöro-bilgisayar arayüzleri, biyonik protezler ve nano-biyoteknolojinin hepsi sıradan hale geldi. Toplum son derece gelişti ancak sahip olunanlarla olmayanlar arasındaki uçurum daha da büyüdü. İlginç bir hikaye anlatımı sunacak olan oyunda 7 büyük aşama bulunacak. Loopmancer 14 Temmuz’da çıkacak ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC’ye gelecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.