Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Loop Hero Mobil Cihazlara Geliyor: İşte Çıkış Tarihi

Daha önce birçok platforma çıkış yapmış olan deste tabanlı Loop Hero artık mobil cihazlara gelmeye hazırlanıyor.

Geliştirici ekip Playdigious, fantastik bir dünyada geçen strateji rol yapma oyunu Loop Hero‘yu mobil cihazlara getireceğini açıkladı. Oyun 30 Nisan tarihinde App Store üzerinden iOS ve Google Play üzerinden Android için yayınlanacak. Artık mobil cihaz sahipleri bu oyuna doğrudan erişebilecek ve cihaza özel kontroller ve özelliklerle beraber de oyunu rahatlıkla deneyimleyebilecekler.

Dikkat çekici içeriği ile beraber Loop Hero ilk olarak 4 Mart 2021 tarihinde PC platformuna çıkışını gerçekleştirdi. Oyunun PC sürümü Steam, Epic Games Store, GOG ve Humble Store üzerinden yayınlandı. Tarihler 9 Aralık 2021’i gösterdiğinde ise oyun el konsolu Switch‘e, daha sonrasında 4 Nisan 2023’te ise Xbox Series ve Xbox One için piyasaya sürüldü. Oyun şu anda sadece PlayStation konsollarında bulunmuyor.

Loop Hero Mobil’de Yeni Bir Deneyim Sunacak

Karanlık atmosfere sahip yapım içerisinde tuhaf ortamlarla beraber karşılaşabiliyor ve burada temel olarak kart mekanikleri ile yer buluyoruz. Oyunda farklı özelliklere sahip kartlarla beraber kendi destemizi oluşturabiliyor ve karşımıza çıkan düşmanları bu destelerle beraber ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Farklı bölgelere doğru ilerleyebildiğimiz ve her keşif ile beraber farklı desteleri ele geçirebildiğimizi yapımda kendi maceramızı şekillendirebiliyoruz.

Loop Hero Mobile 02 08 24

Her oyuncu kesimine hitap etmeyen yapısıyla oyunda kart tabanlı bir mekaniğin yanı sıra aynı zamanda farklı sınıfların olduğundan bahsedebiliyoruz. Yağma ve yükseltme sistemleri ile beraber de hem kartları güçlendirebiliyor hem de kendimize özgü planları oyuna dahil edebiliyoruz. Oyunun aynı zamanda mobil platformuna geleceğini belirten yeni bir fragman yayınlanmış durumda. Fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.