Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Londra Oyun Festivali Başladı; Ücretsiz Demoları Kaçırmayın!

Londra Oyun Festivali boyunca beş adet oyunun ücretsiz demolarını deneyimleyebilirsiniz.

Londra Oyun Festivali‘nde gösterilen beş oyunun ücretsiz demoları bugün yayınlandı. Festivalde ilk kez demolar bulut tabanlı teknolojiye dayanarak uzaktan ve indirmeden oynanabilir olacak.

Bugün itibarıyla 10 Nisan’a kadar mevcut olan ücretsiz demolar, Londra Oyun Festivali devam ederken oynanabilecek. Bağımsız oyunların her biri, burada bulabileceğiniz festivalin sitesinden doğrudan oynanabilir olacak. Demolar indirilmeden ‘bulut tabanlı’ olarak oynanacak. İnternet hızınızın biraz iyi olması gerektiğini belirtelim.

Londra Oyun Festivali’ndeki Demolar 60 Dakika Oynanabilir Olacak

Londra Oyun Festivali
Londra Oyun Festivali; 1 Nisan ile 10 Nisan tarihleri arasında devam edecek.

Londra Oyun Festivali, oyuncuların her oyunu 60 dakika boyunca yayınlamasına izin vermek için Microsoft Azure ve Gamestream ile bir araya geldiğinden, İngiltere, Batı Avrupa ve ABD’de bulunanlar demoları oynayabilecek; bu süre boyunca ilerlemeleri kaydedilmeyecek. Bu kısıtlamaya takılmamak için VPN kullanabilirsiniz. Oyunlar Windows, MacOS ve Linux cihazlarda oynanabilir olacak ve hem denetleyici hem de klavye/fare ile oynamayı destekleyecek.

Oyun Festivali, karma bir etkinlik olarak hem yüz yüze etkinlikler hem de çevrimiçi paneller ve duyurular sunacak. Festival direktörü Michael French, “Londra Games Festival, sürekli olarak yeni oyunları desteklemek ve tanıtmak için yeni yollar arıyor ve Microsoft Azure ve Gamestream ile olan bu heyecan verici ortaklık sayesinde yeni ve özel bir şey sunduk. Bunun, küresel bir oyun festivalinin, farklı bölgelerdeki katılımcılara etkinlikteki oyunlara akış erişimi sunduğu ilk kez olduğuna inanıyoruz” ifadeleriyle etkinliği başlattı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.