Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

LoL’ün Yeni Şampiyonu Nilah İlk Günden Nerf Yedi

Nilah, birinci günde yüzde 52.60'lık bir kazanma oranının ardından güçsüzleştirildi.

En son League Of Legends şampiyonu Nilah, çıkışından 24 saatten kısa bir süre sonra nerf yedi ve yeni şampiyon en hızlı güçsüzleştirilen şampiyon olarak oyunun tarihine geçti.

Nilah, 13 Temmuz’da oyun için 12.13 yamasının bir parçası olarak yayınlandı ve kısa bir süre sonra kahramanı oynayan herkes büyük başarı sağladı. LoLalytics‘e göre bu güncelleme, bir gün sonra kazanma oranının yüzde 52,60’ın üzerinde olmasının hemen ardından geldi. Bu, yeni Şampiyonların ilk haftalarındaki olağan yüzde 30-40 kazanma oranlarına göre kayda değer bir artış.

Nilah’ın Gücü Ciddi Anlamda Azaltıldı

Nilah

Riot Games web sitesindeki güncellemelere göre Nilah’ın sağlığında, zırhında, daha düşük pasif iyileştirme ve kalkan artışlarında, daha düşük Q ile güçlendirilmiş saldırılar ve bonus saldırı hızı yüzdesinde ve daha kötü bir E şarjı da dahil olmak üzere ayarlamalarının özelliklerini detaylandırıldı.

Bu arada 12.13 güncellemesi ile oyuna eklenen tüm değişikleri buradaki içeriğimizden okuyabilirsiniz. Burada yeni kahramanın tüm niteliklerini ve detaylarını anlattık. Ayrıca diğer kahramanlara yapılan güncellemelerden de bahsettik.

Diğer üç Şampiyon, Gwen, Master Yi ve Sivir de nerf yedi ancak bu karakterler oyunda çok daha uzun süredir yer alıyordu ve yeniden dengelemeleri Nilah’ınki kadar önemli değil. Oyun için ‘Everything Goes On‘ şarkısını yaratan Amerikalı DJ Porter Robinson, geçtiğimiz günlerde NME ile konuşarak League Of Legends hayranlığını ve parça için ilhamını paylaştı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.