League Of Legends

MMORTS
Takip Et
8.9

Çok iyi

7.7

Kullanıcı

League of Legends 2022 Sezon Öncesi Yaması (11.23) Yayınlandı!

Ejderhalarda, eşyalarda ve şampiyonlarda yapılan bir dizi büyük yeni değişikliğe sahne olan League of Legends 12. Sezon öncesi dönem, bugün resmen başlıyor.

League of Legends oyunlarının heyecanla bekledikleri dönem geldi! LoL sezon öncesi yaması, resmen yayınladı. 2022 Sezon Öncesi Dönem, her zaman olduğu gibi devasa değişikliklere ev sahipliği yapıyor. 11.23 Yaması’nda Vadi yeni Kimya ve Hextech Ejderleri, 6 yeni eşya, 24 eşya güncellemesi, 3 rün değişikliği ve harita hedefi ödülleriyle bambaşka bir yere dönüşüyor. Ulti Büyü Kitabı da bir sürü yeni Ulternatif Sihirdar Büyüsü ve ormancılara özel bir sürprizi beraberinde getiriyor.

LoL sezon öncesini oynamış herkes, bunun yoğun bir dönem olduğunu bilir. Yukarıda da belirttiğim gibi LoL 11.23 Yaması‘nda oldukça önemli değişiklikler var. Bunlardan en dikkat çekici olanı, önceden var olan dört kişilik havuza eklenen iki yeni ejder oldu: Hextech ve Kimya. Ejderhalar, yeni harita değişikliklerini ve şampiyonların onları alt ederek elde edebilecekleri benzersiz ödülleri beraberinde getiriyor.

LoL Sezon Öncesi Yaması, Dev Yenilikler Sunuyor

lol sezon öncesi
LoL sezon öncesi yaması, oyuna iki yeni ejder ekliyor.

Kimya ejderhası, ormandaki dört noktada içindeki şampiyonlara kamuflaj etkisi kazandıran gaz bölgeleri ortaya çıkarıyor. Bölgenin içindeki şampiyonlar, mevcut canları kendilerinden daha yüksek olan rakiplere en fazla yüzde 10 daha fazla hasar verir. Rakibin canı, saldırganın seviyesine bağlı olarak ondan 34-1020 daha azsa azami hasara ulaşılır.

Öte yandan Hextech ejderi ise ormana portallar ekleyecek. Şampiyonlar bu geçitleri kullanarak haritada hızlıca seyahat edebilir. Hex-geçitler hareketsiz bırakma etkileri veya hasarla engellenebilen kısa bir yoğunlaşmanın ardından etkinleşir. Her bir hex-geçit çiftinin, şampiyon başına 30 saniyelik bireysel bir bekleme süresi vardır.

Yakında Gelecek Kostümlerden Biri de Arcane Jinx Olacak

Lol 2022 sezon öncesi yaması

LoL sezon öncesi yaması, katletme ödüllerine ek olarak kaybeden takımlara oyunu çevirmeleri için bir fırsat daha sunan harita hedefi ödüllerini oyuna ekliyor. Bir takım yeteri kadar geriye düştüğünde, alınan harita hedefleri ilave altın kazandırıyor. Kaybeden takımlar altın farkını kapatmak için birden fazla hedefi ele geçirmek zorunda kalacak; çünkü tek bir ödül çok fazla altın kazandırmayacak.

LoL 2022 Sezon Sonu Ödülleri

Lol 11.23 yama notları

Dereceli Sihirdar Vadisi’nin ve takdir sisteminin sezon sonu ödülleri bu yamada dağıtılmaya başlayacak ve 16 Aralık’a kadar tamamlanacak (Riot sunucuları ve Garena için geçerli). Clash’in sezon sonu ödülleri ise yine bu yamada dağıtılmaya başlayacak ve 16 Aralık’a kadar tamamlanacak (Riot sunucuları için geçerli).

LoL 2022 Sezon Öncesi ile gelen en önemli yenilikler bu şekilde. Yeni LoL güncellemesi, Jinx’in Fortnite’a gelmesini ve Valorant kadrosuna yeni bir ajanın katılmasını sağlayan Riot Game’in Arcane kampanyasının bitişinden hemen sonra geliyor. LoL 11.23 yama notları için buraya tıklayabilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol