Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

LoL Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Finali Biletlerinizi Alabilirsiniz

League of Legends Türkiye Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Finali için biletler piyasaya çıktı.

22 Nisan tarihinde İstanbul Volkswagen Arena’da gerçekleşecek olan 2017 Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Finali  biletleri satışa çıktı. Finallere neredeyse bir ay var ancak biletlerin kısa sürede tükenme ihtimali de bulunuyor. Müthiş bir heyecana sahne olacak final maçlarının seyircisi olmak için elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

lol şampiyonluk final bilet

Bu yıl League of Legends Türkiye Şampiyonluk Ligi’nde gerçekleşecek olan ilk büyük final için iki farklı kategoride bilet satışa çıktı. Saha içinde oturmak isterseniz 25 Türk lirası ödeyerek bilet alabilirsiniz. Tribünde oturmayı tercih ederseniz de 20 Türk lirası ödemeniz gerekecek.

Biletler neredeyse her zaman olduğu gibi Biletix üzerinden satışta olacak. Biletix satış sayfasını ziyaret etmek ve bilet almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Her geçen gün daha büyük kitlelerce takip edilen e-spor ligleri, etkinlik kalitesini ve eğlenceyi artırmak için daha cüretkar organizasyonlar düzenlemeye devam edecek. Elbette bunların arasında en büyükleri daima finaller olacak. Kıyasıya mücadeleye sahne olan Kış Mevsimi’nin ardından, finale kalan iki takım Arena’da kozlarını paylaşmak için sahneye çıkacak.

 

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.