Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

LoL Dövüş Oyunu Project L Ücretsiz Olacak

Riot Games'ten Tom Cannon, Project L hakkında yeni bilgiler paylaştı. Yaklaşan oyun, oyuncuların cüzdanlarına saygı duyması beklenen, oynaması ücretsiz bir oyun olacak.

LoL karakterlerinin yer aldığı dövüş oyunu Project L, birkaç yıldır biliniyordu ancak şimdiye kadar geliştiricilerin gelecek oyun için hangi iş modelini kullanacakları açıklanmamıştı. Bugün ise bu konuyla ilgili bilgiler Riot Games’in geliştiricilerinden biri tarafından paylaşıldı. Tom Cannon, oyunun ücretsiz bir oyun olacağını açıkladı.

Bu gerçek, Tom Cannon tarafından Project L’ için yayınlanan en son videoda paylaşıldı. Geliştiriciye göre, oynaması ücretsiz modeli kullanma kararı stüdyodaki zihniyetle ilgili olarak alındı. Geliştiricilerin, oyunlarını oynama yolunda duran kısıtlamaların sayısını azaltmak için her şeyi yapmaları beklendiği de bildirildi. Elbette bu, Riot Games’in diğer çalışmalarına aşina olan oyuncular için sürpriz olmadı.

Project L’nin Yeni Karakteri: Illaoi

Project L

Stüdyonun önde gelen oyunlarının çoğu sadece oynaması ücretsiz oyunlardan oluşuyor desek yanlış olmaz. Ayrıca hangi para kazanma yöntemleriyle uğraşacağımızı da tahmin edebiliyoruz. Bu arada Tom Cannon da bu konuya değindi. Geliştirici, mikro ödemelerin zamana ve oyuncu cüzdanlarına göre tasarlanacağını belirtti. Bu nedenle, en azından kağıt üzerinde çok müdahaleci olmayacak.

Geliştirici ayrıca Proje L üzerindeki çalışmaların doğru yönde ilerlediğini de ortaya koydu. Oyunun bazı bölümleri tamamlandı ve bunlar üzerinde çalışan geliştiriciler, örneğin karakter geliştirme ve topluluk özellikleri gibi diğer görevlere devredildi. Geliştiriciler ayrıca oyunda yer alacak başka bir karakteri daha açıkladı. Kraken Rahibesi Illaoi oyunda yer alacak.

Karakterini tasarlarken, geliştiriciler onun gerçekte ne tür bir kadın kahraman olduğunu yeniden tanımlamak zorunda kaldı. Diğer şeylerin yanı sıra, dış görünüşüne de yansıyacak olan karakterinden bahsediyoruz. Sonunda, geliştiriciler, halter konusunda uzmanlaşmış kadın sporculardan ilham alan bir karakter yaratmaya karar verdi.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.