Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

LoL Dövüş Oyunu ‘Project L’ İçin Oynanış Videosu Yayınlandı

Yakında çıkacak olan League of Legends tabanlı dövüş oyunu Project L için oynanış ve etiket mekaniklerini gösteren en yeni geliştirici günlüğüne göz atma şansı yakaladık.

Riot Games, halen Project L kod adıyla tanıtılan ve gerçek ismi açıklanmayan League of Legends tabanlı dövüş oyunu için yeni bir geliştirici günlük videosu yayınladı. Video, etiket sistemi de dahil olmak üzere oyunun bazı sistemlerine odaklandı.

Videoda, oyunun etiket mekaniğinin çeşitli yönlerinden bahseden sorumlu yapımcı Tom Cannon ve oyun yönetmeni Shauna Rivera yer aldı ve sistemlerin detaylarını anlattı Project L, Power Rangers: Battle for the Grid benzeri bir 2v2 dövüş oyunu olacak. Bunun yanı sıra, oyun oynaması ücretsiz bir model kullanacak ve oyun içi satın alımlar sunacak.

Project L’den Yeni Oynanış Videosu

Project L

Oyun, oyuncuların bir yardımcı hamle için ikinci karakterlerini aramasına, ikinci oyuncuyu tamamen etiketlemesine ve bir defansif destek hareketi sağlamasına izin verecek.

Video ayrıca Darius, Ahri, Jinx ve Ekko karakterlerinin yer aldığı oldukça iyi bir oynanış sahnesi görüyoruz. Video aynı zamanda Proje L’ye gelen ve halen aktif olarak geliştirilmekte olan yeni bir karakter olan Illaoi hakkında bize yeni detaylar da sağladı. Illaoi ilk olarak bu yılın başlarında tanıtılmıştı.

Project L’nin henüz bir çıkış tarihi yok ancak Riot Games’in geçmişi göz önüne alındığında oyun muhtemelen PC’ye gelecek. Aynı zamanda oynaması ücretsiz bir oyun olacağı için birçok kullanıcıya ulaşma şansı yüksek bir yapım olacak.

Oynanış görüntüleri de içeren ilgili geliştirici günlüğünü aşağıdan izleyebilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.