League Of Legends

MMORTS
Takip Et
8.9

Çok iyi

7.7

Kullanıcı

LoL 11.13 Yama Notları Yayınlandı: Hangi Değişiklikler Var?

LoL 11.3 yama notları çıktı. Ağırlıklı olarak sistemler üzerine kurulu olan güncelleme, sevilen oyuna çok daha fazla çeşitlilik ve heyecan katıyor.

Merakla beklenen LoL 11.13 yama notları yayınlandı. Haziran ayının ikinci ve son güncellemesi, Tahm Kench‘e mini bir yenileme getiriyor. Yama ayrıca ayrık ittirme stratejisini geliştirip oynanışını iyileştirerek, oyunun ileri safhalarına daha fazla çeşitlilik ve heyecan katıyor.

LoL11.13 yama notları neler

Peki, LoL 11.13 yama notları neler sunuyor? Zayıflayan ve güçlenen şampiyonlar kimler? Güncellemede öne çıkan detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

LoL 11.13 Zayıflayan Şampiyonlar

  • Kayn: W görsel efektleri artık yüzey şekillerinin içindeyken açığa çıkıyor.
  • Lee Sin: E’nin taban hasarı ileri yetenek seviyelerinde azaldı.
  • Rumble: W’nun bekleme süresi ilk yetenek seviyelerinde arttı ve artık sabit değil; ilave hareket hızı azaldı.
  • Riven: E’nin taban kalkanı azaldı.

LoL 11.13 Güçlenen Şampiyonlar

  • Aphelios: Pasifinin ilave hasarı ve zırh deşmesi arttı.
  • Olaf: Taban can büyüme oranı arttı. Mana ve mana büyüme oranı yuvarlandı.
  • Xayah: Q’nun tüy başına taban hasarı ve azami toplam hasarı arttı.

LoL 11.13 Yeni Eşyalar

  • Anathema’nın Zincirleri: Bu eşya tanklara tek bir rakibe karşı savaşırken özel bir savunma avantajı sunmasının yanı sıra ayrıca ofansif kitle kontrolü sağlıyor. Eğer bir oyunda sık sık aynı rakiple (ya da pek sevmediğiniz biriyle) karşı karşıya geliyorsanız, bu eşya artık daha faydalı olacak. Can Düşmanı’ndan Kan Davası yükü başına yüzde 1 daha az hasar alırsın. Bu hasar azaltma yüzde 0’da başlar ve 60 saniye boyunca yüzde 30’a kadar çıkar. Azami yüke ulaştığında Can Düşmanı’nın sıvışması yakınındayken yüzde 20 azalır.
  • Omurgakıran: Omurgakıran’ın amacı onlara takımlarından ayrı kalma riskini göze alarak güçlü bir ayrık ittirme stratejisine yönelme şansını sunmak. Bu eşya, ayrık ittiren şampiyonlara hem kuleleri hem de onları durdurmaya gelenleri dümdüz etme becerisini sağlayacak. Yakınında takım arkadaşın yokken 9-18. seviyelerde 20 ila 45 Zırh ve Büyü Direnci kazanırsın ve kulelere yüzde 20 daha fazla hasar verirsin. Yakınındaki büyük minyonlar ayrıca 60 ila 135 Zırh ve Büyü Direnci kazanır ve kulelere yüzde 200 daha fazla hasar verir.

LoL 11.13 Kostüm ve Renkler

KOD ADI: Zed Prestij Serisi

KOD ADI Zed Prestij Serisi LoL 11.3

Astronot Maokai

Astronot Maokai LoL 11.3 yama notlari

Astronot Rammus ve Astronot Veigar

Astronot Rammus

Astronot Corki

Astronot Corki

LoL 11.13 yama notları kapsamındaki tüm yeniliklere buradan ulaşabilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol