Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

LoL 10. Yılına Özel Tüm Şampiyonlar 1 Hafta Açık Olacak

League of Legends şampiyonlarının tümünü ücretsiz şekilde denemek ister misiniz? Riot Games'ten güzel haberler getirdik.

LoL, ülkemizde MOBA’yı popüler hale getiren en büyük isim oldu. Bunun sebebi ise Türkiye’ye özel dil desteği, dublaj, yerel fiyatlandırma, yerel turnuvalar ve daha birçok destek ile ülkemize büyük yatırımlar yaptı. Bugün ise Türk oyuncular için güzel bir jest duyuruldu.

Daha dün gibi gelse de LoL Türkiye pazarına girdiğinden bu yana 10 yılı geride bıraktı. Türk oyunculara sürpriz yapmak isteyen Riot Games, 10-18 Eylül tarihleri arasında Türkiye sunucusundaki tüm hesaplarda bütün şampiyonların birer kostüm ile açık olacağını duyurdu. Bu tarihler arasında tüm şampiyonları ve birer kostümlerini deneyebileceksiniz.

LoL Şampiyonlarının Tümünü Deneyebilirsiniz

LoL

LoL Türkiye sunucusu için bize özel yapılan bu jestin yanı sıra Dünya Şampiyonası öncesinde sondan ikinci yama olan 12.17 güncellemesi de duyuruldu. Eğer oyuna ara verdiyseniz veya yeni başladıysanız ve şampiyonlarınız açık değilse, satın almak istediğiniz şampiyonları denemenin tam zamanı.

Dünya Şampiyonası 12.18’de oynanacağından 12.17 Yaması, profesyonel düzeydeki mevcut metayı çok etkilemeden büyük çaplı değişiklikler yapılacak olan son güncelleme olarak duyuruldu. Maokai ve Hecarim gibi bazı şampiyonlara da büyük ölçekli güncellemeler yapıldı.

League of Legends Dünya Şampiyonası öncesinde güncellenen şampiyonları denemek isterseniz, 10 Eylül’den 18 Eylül’e kadar tüm şampiyonları test edebilirsiniz. Son olarak, hem yakın dövüşçü ve hem de menzilli olabilen şampiyonların ipuçları güncellendi. Artık yakın dövüşçü veya menzilli olmalarına göre değerleri otomatik olarak güncellenecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.