Logitech G733 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı Satışa Çıktı

Oyuncu ekipmanları denilince akla ilk gelen markalardan biri olan Logitech, G733 kablosuz oyuncu kulaklığını Türkiye'de satışa sundu. Logitech G733'ün fiyatı ne kadar? Logitech G733 özellikleri nelerdir?

Dünyanın önde gelen firmalarından biri olan Logitech yeni kablosuz oyuncu kulaklığı olan G733‘ü satışa sundu. Yeni kablosuz oyuncu kulaklığı Logitech G733, Türkiye’de satışa sunuldu. Oyuncu ekipmanı denilince kullanıcıların akıllarına gelen ilk firmalardan biri olan Logitech, uzun saatler boyunca oyun oynayan kullanıcıları için yeni ürünler üretmeye devam ediyor.

blank

Oyun severlerin büyük bir ilgi gösterdiği yeni kablosuz oyuncu kulaklığıyla ilgili Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Birol Sülük “Oyun, günbegün hayatımızın daha büyük bir parçası haline geliyor. Ekipmanlar ise e-sporda başarılı olmanın en önemli faktörlerinden biri. Oyun sektöründe tüm dünyadaki değişimi, trendleri yakından takip ederek yüksek performanslı oyuncu ekipmanları üretmeye devam ediyoruz. Logitech G G733 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı da oyuncuların herhangi bir kablo ya da kısıtlayıcı faktör olmaksızın ihtiyaç duydukları performans, iletişim ve konforu sağlıyor. Farklı renk opsiyonları ile oyuncuların tarzlarını oyuna yansıtmasına imkân tanıyor.” dedi.

Logitech G733 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı Özellikleri

  • 20 metreye kadar kablosuz kapsama alanı
  • BLUE VO!CE teknolojisine sahip çıkarılabilir mikrofon
  • 29 saatlik pil ömrü
  • Uzun saatler kullanımında kafayı rahatsız etmeyen konfor
  • DTS 2.0 surround ses sistemi
  • 278 gram ağırlık
  • Beyaz, Mavi, Lila ve Siyah renk seçenekleri
  • Ters çevrilebilir süspansiyonlu kafa bantları ve yumuşak çift katmanlı hafızalı köpük kulak süngerleri

Logitech G733 kablosuzu oyuncu kulaklığının fiyatı ise teknoloji mağazalarında 1.499 TL’dir.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol