Loco Parentis’in Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Loco Parentis 19 Eylül'de Steam'de yayınlanacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Fair Games Studio imzası ile geliştirilen ve 2019 yılı içerisinde lansmana çıkacağı bilinen Loco Parentis’in çıkış tarihi netleşti. Oyunun Steam topluluk sayfasına göre yapım 19 Eylül’de lansmana çıkacakmış.

blank

Bilgisayar oyuncuları için duyurulan ve geliştirilen Loco Parentis 19 Eylül’de Steam üzerinde lansmana çıkacak. Macera ve korku oyunu olarak ifade edilen yapımda karanlık bir atmosfer bizleri karşılayacak. Birinci şahıs kamera açıları eşliğinde ilerlemeye çalışacağımız yapımda oyuncular karşılarına çıkan küçük bir kız çocuğu ile hikâyeye ortak oluyorlar.

Oyunun Steam sayfasında yer alan bilgilere göre normal bir günde yürüyüşe çıkıyor ve bu yürüş sırasında korku dolu gözlerle bize bakan küçük bir kız çocuğu ile karşılaşıyormuşuz. Annesini bulmasına yardım edeceğimiz bu küçük kız bizleri kabuslarla dolu bir eve götürür. Bu ev içerisinde ilerlerken paranormal ürpertici içerikler ile mücadele edeceğiz Farklı türde yaratıkların ve hayaletlerin yer alacağı yapımda gerilim ve aksiyon bir an peşimizi bırakmayacak.

Koop olarak da oynanabilecek olan Loco Parentis’de tüm gizemleri çözecek, tük hikâyeleri açığa çıkaracağız.

Yapımda İngilizce ve Rusça olmak üzere iki farklı dil seçeneği yer alacak.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Win 7
  • İşlemci: i5
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol