Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

LIVE A LIVE Lansman Fragmanı Yayınlandı

Klasik SNES RPG oyunu LIVE A LIVE'ın HD-2D versiyonu, 22 Temmuz'da bir hafta içinde Nintendo Switch için özel olarak piyasaya çıkacak.

LIVE A LIVE, bu yılın başlarında duyurulmasından bu yana birçok kişinin dikkatini çeken bir oyun oldu. Oyunun çıkış yapmasına yalnızca 1 hafta kaldı ve bunu kutlamak adına yayıncı, HD-2D RPG’nin yeniden yapımına özel bir lansman fragmanı yayınladı. Square Enix bunun son fragman olduğunu belirtti.

LIVE A LIVE, her biri farklı bir zaman çizelgesinin arka planında yer alan kendi kahramanları ve benzersiz mekaniği ile sekiz farklı hikayeye bölünmüş ilginç bir yapım. Oyunda; Tarih Öncesi, İmparatorluk Çin, Orta Çağ, Yakın Gelecek, Vahşi Batı, Edo Japonya, Günümüz ve Uzak Gelecek dönemlerinde geçecek. Aşağıdaki fragman, oyunun muhteşem HD-2D görsellerinin yanı sıra her bir zaman çizelgesini ve karakteri sergiliyor.

LIVE A LIVE 22 Temmuz’da Çıkış Yapacak

LIVE A LIVE

Oyun, 22 Temmuz’da Nintendo Switch için özel olarak çıkış yapacak. Oyunun bir demosunu da Switch eShop üzerinden ücretsiz olarak edinilebilirsiniz. İmparatorluk Çini, Edo Japonya ve Uzak Gelecek zaman periyotlarının giriş bölümlerini oynayabilirsiniz.

Yukarıdaki bahsettiğimiz hikayeler herhangi bir sırayla oynanabiliyor. Bu senaryoların her birinde, kahramanı Odio olarak bilinen kötü adamla yüzleşmeli. Yedi zaferden sonra, Orta Çağ’da geçen sekizinci bölümün kilidi açılıyor ve onu geçtikten sonra, önceki sekizin tüm olaylarını birleştiren son dokuzuncu hikayeye erişiyoruz.

İçinde, çağlarından koparılmış karakterleri, evrenin geleceğine karar verecek son bir yüzleşmede ortak bir düşmana karşı güçlerini birleştiriyor. Live A Live’da tüm senaryolar aynı oyun mekaniğini sunar. Sıra tabanlı savaş sistemini kullanarak dünyayı keşfettiğimiz, görevleri tamamladığımız, kahramanlar geliştirdiğimiz ve düşmanlarla savaştığımız klasik jRPG’yi elde ediyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.