Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Little Nightmares 3’ten Yeni Oynanış Videosu

Little Nightmares 3 için 18 dakikalık bir oynanış videosu yayımlandı ve oyunun co-op mekanikleri tanıtıldı.

Supermassive Games ve Bandai Namco, Little Nightmares 3 için tam 18 dakika uzunluğunda bir oynanış videosu yayımladı. Hiçbir şekilde kesilmeyen ve aralıksız akan video sayesinde, oyunun saf oynanış mekaniklerini net bir şekilde görebiliyoruz. Serinin ilk çevrimiçi eşli oynanış mekaniğine ev sahipliği yapan üçüncü oyun, seriyi farklı bir noktaya götürecek.

Oynanış videosunda dikkatimizi çeken ilk şey, oyunun direkt olarak iki kişi ile nasıl oynandığını göstermesi oldu. Oyunda yer alan mantık tabanlı bulmacalarının çoğunun iki kişi ile nasıl çözülebildiğine ve işbirliğinin ne gibi yenilikler getireceğini görüyoruz. Buna rağmen, oyunu tek başınıza oynamayı tercih edebileceğinizi ve bulmacaları tek başınıza da çözebileceğinizi belirtelim.

Little Nightmares 3’te Low ve Alone Olacak

Little Nightmares 3'ten Yeni Oynanış Videosu

Videoda ayrıca Nekropolis adı verilen çöl bölgesini de görüyoruz. İkinci oyundaki mekanlar gibi yine çok güzel bir atmosfer ile karşı karşıyayız. Aynı zamanda eski oyunların aksine, bu oyundaki manzaraların ara ara değiştiğini görmek gerçekten güzel. Yeni kahramanlar Low ve Alone ise önceki bölümlerden bilinen Six isimli ana karakter kadar ilgi çekici.

Bahsettiğimiz oynanış videosunun tamamını aşağıdan izleyebilirsiniz. Bu görüntülerin, oyunun alfa öncesi sürüme ait olduğunu ve bazı şeylerin değişebileceğini de belirtelim. Ne yazık ki görüntülerde Little Nightmares 3 çıkış tarihi yer almadı. Oyunun 2024 yılında PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X ve Nintendo Switch için çıkış yapacağını biliyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.