Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Lionel Messi, KRÜ Esports’a Kurucu Ortak Oldu

KRÜ Esports, dünyaca ünlü futbolcu Lionel Messi'nin organizasyona ortak olarak katıldığını duyurdu.

Sergio Agüero’nun sahibi olduğu KRÜ Esports, Lionel Messi ile ortaklık duyurdu. Espor organizasyonunu artık iki efsanevi futbolcu birlikte yönetecek. Sergio Agüero, futboldan resmi olarak emekli olmadan bir yıl önce bu organizasyonu kurdu ve Valorant ve Rocket League gündeme geldi. Ayrıca birkaç popüler içerik üreticisini de bünyesine kattı.

Arjantin merkezli organizasyon, 2023 yılında Rocket League ve Valorant Dünya Şampiyonası‘na katılmaya hak kazandı. Agüero her iki etkinliğe de fiziksel katılarak takımları destekledi. Ayrıca şirket için birçok etkinliğe özel yayınlar açtı ve düzenlenen etkinliklerin neredeyse tümünde yer aldı. Miami FC ile iki yıllık sözleşmesi bulunan Messi’nin de bu sözleşmenin ardından futboldan emekli olmasını bekliyoruz.

Messi, KRÜ Esports’a Ortak Oldu

Lionel Messi, KRÜ Esports'a Kurucu Ortak Oldu

Lionel Messi’nin takıma katılmasıyla ilgili konuşan Agüero, “Leo’yla aynı kulübü paylaşmaktan mutluyum, elbette yeni bir aşamadayız ve zorluklarla karşı karşıyayız. O tarihin en iyi futbolcusu ve aynı zamanda harika bir arkadaş. Onun varlığı önemli çünkü azim, tevazu ve dayanıklılık gibi değerlere sahip. O, herkese ilham veren bir figür ve genel olarak sahneye büyük katkı sağlayacak.ifadelerini kullandı.

KRÜ Esports‘a gelişinden bu yana Messi, Miami FC taraftarları ve seyircileri için büyük bir ilgi odağı haline geldi çünkü adı Miami bilet satışları yok satmaya başladı. Efsanevi futbolcunun bu espor organizasyonuna dahil olmasıyla birlikte, organizasyonun marka değerinin de hızla artacağını tahmin ediyoruz.

Gerard Piqué, Virgil Van Dijk, Jesse Lingard ve David Beckham gibi espor organizasyonu sahiplerine katılan son isim de böylelikle Lionel Messi oldu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.