Lineage W Duyuruldu; Bu Yıl Çıkış Yapacak

Bilinen MMORPG serisinin devam oyunu olan Lineage W bu yıl içerisinde PC, PlayStation 5, Nintendo Switch ve mobil cihazlarda piyasaya sürülecek.

NCsoft, tanınmış MMORPG serisinin bir sonraki bölümü olan Lineage W‘yi duyurdu. Geliştirici ekip sadece kısa fragmanlar değil, aynı zamanda oyunu tartışan yarım saatten uzun süren bir video da yayınladı.

Yeni Lineage sadece basit bir yan ürün veya hatta normal bir devam oyunu değil. NCSoft’un ticari direktörü Taekjin Kim oyunu, markanın yaklaşık çeyrek asırlık tarihinin doruk noktası ve dört yılı aşkın bir süredir geliştirilmekte olan başyapıtı olarak tanımladı.

Lineage W, yalnızca PC’ye değil, aynı zamanda şu ana kadar serinin hiçbir oyununu görmemiş olan mobil cihazlara ve hatta konsollara da çıkış yapacak. Tüm bu sürümlerde çapraz platform özelliği de sağlanacak.

Lineage W

Lineage W – Unreal Engine ile Geliştirildi

Geliştirici ekip oyunu gerçek zamanlı olarak çevirmekten ve oyuncuların ifadelerini metin mesajlarına işlemekten sorumlu bir yapay zeka sistemi oluşturdu. Böylece oyun mümkün olan en geniş kitleye ulaşabilecek. Son olarak iki buçuk boyutlu grafikler, tamamen üç boyutlu görseller lehine terk edildi. Böylece, Choi-Honh-Young tarafından belirtildiği gibi, teknoloji kapsamı genişletildi ve hikaye anlatımında zirveye ulaşıldı. Her şey Unreal Engine üzerinde geliştirildi ve serinin ilk bölümünden bilinen izometrik görünümün kullanılmasına karar verildi.

Ayrıntılara gelince, şimdiye kadar büyücü, prens, şövalye ve elf olmak üzere dört karakter sınıfından bahsedildi. Oyun dünyasında, eskisinden çok daha ciddi ve ağır olan karanlık fantezi olayları sürdürülecek. Geliştirici ekip, ilgi çekici ve çeşitli bir anlatımın yanı sıra ittifaklar ve loncalarda iyileştirmeler vaat etti.

Lineage W bu yıl içinde piyasaya sürülecek. Ne yazık ki Lineage: Twilight Resistance hakkında hiçbir şeyden bahsedilmedi, sadece böyle bir projenin geliştirilmekte olduğu doğrulandı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol