Lineage 2: Revolution

MMORPG
Takip Et
9.1

Mükemmel

7.1

Kullanıcı

Lineage 2 Revolution’da Harikalar Diyarında Savaş Etkinliği Başlıyor!

Lineage 2 Revolution yeni güncelleme aldı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Tüm düntaya milyonlarca oyuncu tarafından ilgiyle oynanan Lineage 2: Revolution yeni etkinlikler ile oyuncularının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Yapım oyuncularına yeni bir etkinlik olan Harikalar Diyarında Savaşı’nı sunuyor.

blank

Lineage 2: Revolution’a gelen yeni güncelleme ile yeni bir etkinlikte oyunculara sunuluyor. Netmarble Lineage 2: Revolution’a Alice Harikalar Diyarı’nın heyecan dolu dünyasını getirince, Aden’in Kahramanlarının karşısına tamamen yeni bir tehdit olan Harikalar Diyarı çıktı. Oyun içerisinde meraklı kedi olarak bilinen Varot yaptığı hata nedeniyle bir savaş başlattı. Oyuna gelen Harikalar Diyarında Savaş güncellemesi ile oyuncular Alice’in dünyasını kurtarabilmek için onunla güçlerini birleştirecek ve yardımlaşabilecekler.

Klasik Alice Harikalar Diyarında isimli romandan esinlenilerek oyuna gelen Harikalar Diyarında Savaş etkinliği ile oyuncular Sırıtan Kedi’ye karşı mücadele edebilecekler. Oyuncular güncelleme ile oyuna gelen Zaman Yarığına 10’ncu seviyeden itibaren giriş yapabilecekler. Bu arada bu zaman yarığının adı Alice’in Rüyası olarak duyuruldu.

Güncelleme ile oyunculara yeni bir Adena Zindanı olan Kraliçe’nin Hazine Sandığı’da oyuncularla buluşacak. Seviye 35 ve üstü oyuncular bu sandığına ulaşabilecekler. Etkinlikte oyuncuların toplaması ve tadını çıkarması için bir dizi Alice temalı eşyalar oyun içerisine ekleniyor. Güncelleme etkinlik kostümlerini deneme fırsatı için oyunculara 3B Harikalar Diyarı Gardırop Biletleri de sunuyor.

Tavşanlardan esinlenilerek geliştirilen bazı canavarlarda oyuna eklendi.

Güncelleme şuan indirilebilir durumda.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol