Lineage 2: Revolution

MMORPG
Takip Et
9.1

Mükemmel

7.1

Kullanıcı

Lineage 2: Revolution’a Agathion Sistemi Geldi!

Lineage 2: Revolution yeni bir güncelleme daha aldı.

Yayınlanması ile kısa sürede milyonlarca oyuncuya ulaşan Lineage 2: Revolution kitlesini artırmaya devam ederken MMORPG oyunları arasındaki popülerliğini de artırmaya devam ediyor.

Sık sık güncelleme alarak oyunculara hem yeni içerikler hem de etkinlikler sunan Lineage 2: Revolution yeni bir güncelleme daha aldı. Yeni güncelleme ile oyun içerisindeki kahramanlara yardımcı olan Agathion isimli karakterler oyuna eklendi. Agathion oyuna katılamazken çeşitli güçleri ile mevcut olan karakterlere yardımcı oluyor.

Oyuna yeni eklenen Agathion Sistemi ise binekler ve çağırmaların yanı sıra kahramanları takip edebilen bazı dostlar da sunuluyor. Seviye 15’te açılan Agathion savaşa katılamıyor. Karakterlerin güçlenmesini sağlayabilen Agathion bazı alt değerlere sahip. Derece Kuvvetlendirme sadece, yeni alınan Agathion Ruhu Derecesi’nin oyuncudaki mevcut Agathion’dan yüksek olması durumunda kullanılabiliyor. Yani düşük dereceli Agathion’un yerini yüksel dereceli olan alıyor.

Oyuna yeni gelen Agathion’ların isimleri Cingöz, Küçük Melek, Yıldız Fare ve Jiangshi olarak duyuruldu. Kendilerine özgü Tılsım isimli ekipmanlara sahip olan Agathion’lar özel slotlara da sahiptirler. Oyuncular için eğlenceli ufak bir uğraş olacak olan bu Tılsımların numarası ve isimleri uyumlu olmalı. Ayrıca bu tılsımlarında sabit alt değerleri olacak.

Oyuncular aynı derece Agathion ve Tılsım sahibi ise birleştirmeler ile daha yüksek dereceler elde edebilirler. SR Nadir Agathionlar sadece SR veya SR Nadir Agathionları birleştirerek elde edilebiliyor.

Oyuna yeni gelen Saha Baş Düşmanı Marlox çağırdığı ve yok edilmesi gereken İblis Totemleri ile oyunculara birbirinden zorlu dakikalar sunacak. Oyuncular verilen süre içerisinde iblisi yok edemezler ise Kılıç Aurası isimli saldırıya maruz kalacak ve hasar alacaklar.

Schuttgart isimli yeni bir bölge getiren güncelleme oyunculara yeni bir keşfedilecek yer sunuyor. Bu bölgede yeni bir ana görevin yanı sıra çeşitli canavarlar da yer alıyor.

Oyundaki seviye sınırı da 320’den 360’ya yükseltildi.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol