Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Like a Dragon Ishin’den Yeni Oynanış Fragmanı

Like a Dragon Ishin'in en yeni fragmanı, yeniden yapımın çiftçilik ve yemek pişirme mini oyunlarına ve para kazanma seçeneklerine daha yakından bakmamızı sağladı.

Like a Dragon Ishin için yeni bir fragman, ana karakter Ryoma’nın hayatının daha yavaş ilerleyen bir bölümünü sergiledi ve oyundaki çiftçilik mini oyunlarına odaklandı. Like a Dragon yan ürünü ilk kez geçen yılın sonlarında aynı adlı 2014 yan ürününün yeniden yapımı olarak duyuruldu ve oyunun ortamı modern Japonya’dan feodal Japonya’ya kaydırdı.

Popüler aksiyon-macera oyunlarının samuray temalı yan ürünü, Ryoma Sakamoto‘nun maceralarını izleyen Kazuma Kiryu’nun eski bir atasını konu alacak. Bugün ise, yan ürünün mini oyunlarından birini gösteren yeni bir fragman yayınlandı. Like a Dragon Ishin önümüzdeki ayın sonuna doğru piyasaya sürülecekken, Sega ve Ryu ga Gotoku Studio yeniden yapımdan ne bekleyeceklerini çoktan gösterdi.

Like a Dragon Ishin’ın Mini Oyunları

Like a Dragon Ishin

Ishin, serinin ikonik stil tabanlı dövüş sisteminin geri getirecek ve oyuncuların saldırılarını değiştirmek için farklı duruşlar arasında geçiş yapmasına olanak tanıyacak. Modern muadilleri gibi, Ishin de karaoke ve tavuk yarışı gibi popüler oyunların onaylanmış olduğu oyuncuların deneyimleyebilmesi için çeşitli mini oyunlar içerecek. Bugün ise Sega, Ryoma Sakamoto’nun çiftçilik becerilerini yeni bir fragman ile sergiledi.

Like a Dragon Ishin’in “Another Life” başlıklı kısa fragmanı, oyuncuları Like a Dragon yan ürününde yer alacak çiftçilik mekanikleriyle tanıştırdı. Oyuncular, küçük çiftliklerinde pırasa doğramak ve balık ızgara yapmakla görevlendirilmiş bir mini yemek pişirme oyunuyla çeşitli mahsuller yetiştirebilecek. Çiftçilik ve yemek pişirme mini oyunları, oyunculara müşterilere satmak için siparişlere dayalı yemekler pişirerek para kazanma fırsatı da verecek.

Ishin, oyunculara Ryoma’nın ev hayatının bir parçası olarak bakması için bir kedi veya köpek evlat edinme seçeneği bile sunacak. Orijinal versiyonun kart tabanlı beceri sistemi, Like a Dragon Ishin yeniden yapımı ve serideki eski karakterlerin yeni rollerde kamera hücresi olarak geri dönmesiyle geri dönecek. Ayrıca, oyunun sevilen müzikleri de yeniden yapımda yer alacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.