Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Like a Dragon Ishin!’den 15 Dakikalık Oynanış Videosu

Kahraman Sakamoto Ryoma, geceleri dışarı çıkıyor ve Okada Izo ile bire bir gidiyor. Çeşitli Kartlar ve Stiller sergileniyor.

Like a Dragon Ishin! de dahil olmak üzere, Yakuza serisinin birkaç devamı duyuruldu. Ryū ga Gotoku Ishin, Geç Edo döneminin Bakumatsu bölümünde Ishin olarak yeniden yapılacak ve oyuncular, akıl hocasının katilini bulmak için Shinsengumi’ye katılırken Sakamoto Ryoma’yı kontrol edecek.

Twitchcon San Diego 2022’de yeni bir demo yayınlandı ve IGN ise oyundan 15 dakikalık bir oynanış videosu yayınladı. Oyuncuların daha fazla savaşa ve boss dövüşüne katılabilecekleri Night Mode’u da sergiledi. Hikayenin bu noktasında Ryoma, Shinsengumi’de birkaç kaptanı öldürmüş olan gizemli Okada Izo’yu yakalamaya gidiyor.

Like a Dragon Ishin! PC İçin Yeniden Tasarlandı

Like a Dragon Ishin!

1860’larda Japonya’da geçen hikayesiyle oldukça sevilen oyun, Yakuza yan ürünü olarak 2014’te piyasaya sürülmüştü. Şimdi ise yapılan duyurulardan yola çıkarak, oyunun neredeyse sıfırdan inşa edileceğini söylemek mümkün. Eski Yakuza karakterleriyle benzerliklere rağmen, Like a Dragon Ishin! alternatif bir zaman çizelgesinde geçecek.

Görüntüler ayrıca Kyoto’yu ilk kez bu kadar uzun görmemizi de sağladı. Oyunun geri kalanı gibi, yenilenen Unreal Engine 4 görselleri sayesinde grafikler günümüz için fazlasıyla yeterli. Herkesi eğlendirecek farklı mini oyunlar ve karakterlerin yanı sıra Sakamoto Ryoma da dövüş sistemlerini de görüyoruz.

Unreal Engine 4 üzerinde geliştirilen oyun, çağın teknolojik gereksinimlerine karşılayacak Önümüzdeki aylarda daha fazla ayrıntı ve oynanış için bizi takip etmeye devam edin! Like a Dragon Ishin!, 21 Şubat 2023‘te Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 ve PC için çıkacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.