Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Like a Dragon: Infinite Wealth Tüm Karakterleri Tanıtıldı

Like a Dragon: Infinite Wealth için karakter tanıtım fragmanları yayımlandı. Her bir karakter farklı bir içerikle beraber karşımıza çıktı.

Yayıncılığını Sega ve geliştiriciliğini Ryu Ga Gotoku Studio’nun üstlendiği aksiyon rol yapma oyunu Like a Dragon: Infinite Wealth için bir dizi yeni fragman yayınlandı. Bu fragmanlarla beraber oyunda yer alan tüm karakterler tanıtıldı ve bu karakterlerin arka plan hikayeleri ortaya çıktı. Aynı zamanda bu içerikler aracılığıyla karakter tasarımları bizleri karşıladı ve ilgi çekici karakterlerin burada yer aldığını söyleyebiliyoruz.

İlgi çekici detaylarla beraber karşımıza çıkmaya hazırlanan yapım hem hayranları hem de yeni gelen oyuncuları memnun etmek istiyor. Serinin yeni oyunu olarak piyasaya sürülmeye bekleyen yapımda savaş alanına kaosa sürükleyebileceğimiz bir içerik bulunuyor ve aynı zamanda Kazuma Kiryu adlı karakterin burada olduğunu ilk etapta görebiliyoruz.

Infinite Wealth Dinamik Dövüşlere Sahip

Oyun içerisinde dinamik ve hızlı bir aksiyon dövüş mekaniği bizlere sunuluyor. Savaş alanlarında kendimizi geliştirebileceğimiz ve yeni yeteneklerle beraber kombolarımızı harmanlayabileceğimiz yapımda aynı zamanda ekip tabanlı bir yapı yer alıyor. Burada partimizin yeteneklerini istediğimiz şekilde kullanabiliyor ve düşmanları dikkat çekici bitirici vuruşlarla alt edebiliyoruz.

ss1 1920

Bu detayların dışında oyunda iki farklı karakter yer alıyor. Bu iki farklı karakterin hikayesi burada birleşiyor ve Pasifik boyunca geniş bir maceraya atılabiliyorsunuz. Japonya‘nın tadını çıkarabileceğiniz bu yapım içerisinde Hawaii sahillerinde gezip tozayabiliyoruz.

Like a Dragon: Infinite Wealth, 26 Ocak 2024 tarihinde biz oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Aksiyon ve rol yapma unsurlarını bünyesinde barındıran yapım, belirtilen tarihte PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için yayınlanmayı bekliyor. Oyun aynı zamanda Microsoft Store üzerinden de sunulacak. Oyun ayrıca tüm dünyadaki oyunculara sunulacak.

Tüm karakter tanıtımları için buraya tıklayabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.