Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Like a Dragon: Infinite Wealth Hiç Bitmeyecek

RGG Studio'nun direktörü Masayoshi Yokoyama Like a Dragon: Infinite Wealth oyunu ile "Sonu olmama" durumunu yepyeni bir seviyeye taşıdıklarını söyledi.

RGG Studio’dan Masayoshi Yokoyama, neredeyse hiç yan hikaye olmadan sadece ana hikayenin bile “uykusuz yaklaşık 3-4 gün sürdüğünü” söyledi. Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name’i saymazsak Ryu Ga Gotoku Studio’nun oyunları oldukça uzun oynanış süresine sahiptir. Stüdyonun bir sonraki ana oyunu Like a Dragon: Infinite Wealth de bir istisna değil; oyunun geçeceği yer olan Honolulu City, Yakuza: Like a Dragon’daki Yokohama’dan üç kat daha büyük.

Stüdyo yönetmeni Masayoshi Yokoyama, yeni oyunları Like a Dragon: Infinite Wealth’in serideki en uzun oyun olduğunu söyledi, peki onu bu kadar uzun yapan ne? Automaton-Media‘ya konuşan Yokoyama, “Öncelikle ana hikaye uzun. İki ana kahraman ve çok sayıda başka karakterden oluşuyor, dolayısıyla her biriyle ilgili yan hikayelerin miktarı da oldukça fazla.” dedi.

Like a Dragon: Infinite Wealth’in Bir Sonu Olmayacak

Like a Dragon: Infinite Wealth Hiç Bitmeyecek

Yokoyama “Sonuçta Like a Dragon oyunlarındaki yan hikayeler her zaman isteğe bağlı olmuştur. İsterseniz sadece ana hikayede ilerleyebilirsiniz, ayrıca oyunun dünyasını daha iyi hissetmek için yan hikayeleri de oynayabilirsiniz. Bu durum Infinite Wealth’te de değişmedi. Ayrıca her görevi ve etkinliği bitirmeye kalkışırsanız hiç bitiremeyebilirsiniz.” dedi.

Yakuza: Like a Dragon’un tamamlanması uzun sürmüş olsa da Yokoyama, Infinite Wealth’in “çok daha büyük hacimli” olduğunu belirtti. “Sadece hata ayıklama sürecinin uzunluğundan yola çıkarak, Infinite Wealth’in sonu olmama olayını tamamen yeni bir seviyeye taşıdığını söyleyebilirim.” Like a Dragon: Infinite Wealth, 26 Ocak 2024’te Xbox Series X/S, Xbox One, PS4, PS5 ve PC için çıkıyor. Game Pass’e gelmiyor ve şu anda bununla ilgili bir plan da yok.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.